fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-07-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Для кого відбувся «Новий старт»?

Експерт Студреспубліки о. Антоній Рудий і член Громадської ради при Міноборони, полковник Юрій Іванов надали свої коментарі підсумкам проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього», котрий за їх участі завершився в травні 2013р. колективною підготовкою драфту Стратегії-2050 для України.

Священик, психолог, експерт Студреспубліки о. Антоній Рудий проблематизував результати проекту: «Цікаво мені з пункту психологічного спостереження: для кого, дійсно, відбувся «Новий старт»?.. Не лише у вигляді емоційного підйому, який звично панує під час кожної події Студреспубліки, а [для кого він] реально дав поштовх до дії.

Цікаві ті особистості з учасників «Нового Старту», котрі використали цей поштовх до реалізації своїх мрій через конкретну діяльність. Цих людей цікаво буде зустріти не тільки на наступних Студреспубліках, але й у реальному житті».

Також розміщуємо відгук експерта оргдіяльнісної гри в рамках проекту «Новий старт», члена Громадської ради при Міністерстві оборони України, віце-президента  Всеукраїнського міжконфесійного релігійного християнсько-військового братства, полковника Юрія Іванова: «Очень благодарен за приглашение и доверие быть экспертом в "Новом старте". Понимаю, что новый участник в оргкоманде, как кот в мешке — не знаешь, что ожидать. В ходе игры прочувствовал востребованность моих идей и опыта со стороны молодых людей. Понял что для того, чтобы быть не только компетентным, но и симпатичным, надо участвовать в полном подготовительном и процессуальном объеме. Обобщая — серьезное и нужное мероприятие, большой душевный взнос организаторов. Пожелание — не потерять идеи и кадровый потенциал».

Нагадаємо, що проект «Новий старт. Сценарії майбутнього» був реалізований  Студреспублікою за сприяння оргкомітету фонду «Стабільна Україна» й інших партнерів протягом грудня 2012р. – травня 2013р. «Новий старт» полягав у відкритому конкурсі інноваційних бізнес-, соціальних і реформаторських проектів, автори найкращих серед них були відібрані для участі в оргдіяльнісній грі й подальшому Стратегічному саміті. В підсумку був напрацьований драфт Стратегії-2050 для України.

CROCS
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки