fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Дитячі майданчики — запорука здоров’я нації

25 липня 2014р. чернівецькі студреспубліканці, студенти різних вишів у рамках підготовки до фінальної Студреспубліки, яка буде проводитись наприкінці серпня, до Дня Незалежності України, долучилися до проведення суспільно-корисної справи в Чернівцях. Вони навели порядок на одному з дитячих майданчиків і пофарбували його у жовто-сині кольори [+ відео].

Це було бонусне завдання, яке вже оцінюватиметься на всеукраїнському етапі Студреспубліки. Так як активісти борються за перемогу та можливість показати найкращі результати, тому навіть погода не стала завадою для виконання доброчинної справи. Активісти взялися за облаштування дитячого майданчика в патріотичному стилі за адресою: Парковий проїзд, 2 — пофарбували лавки, дитячі гойдалки, гірку, одним словом, зробили порядок зі всім, що знаходилося на території майданчика. 

За словами Олександри Стойки, Студмера Буковини-2013, депутатата Студентського парламенту України-2013/2014: «Дитячий майданчик давно потребував косметичного ремонту і тепер жовто-сині кольори додаватимуть патріотизму не тільки дітям, яких треба привчати змалечку любити Україну та українське, але й самим мешканцям даного району».

Дана акція проводиться вже не вперше, першопрохідцями стали студенти БДМУ, а студреспубліканці взяли для себе приклад і сподіваються, що це не остання патріотична акція в нашому місті.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Мангул