fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-01-2011 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Держбюджет має фінансувати інноваційний розвиток економіки

«Бюджет має бути безумовно бюджетом розвитку. Тобто не дефіцитним і не перекривати соціальні дірки, а фінансувати пріоритетні напрямки інноваційного розвитку економіки», – заявив Павло Вікнянський кореспондентові ІА «Світ освіт».

Громадський лідер відзначив, що в державному бюджеті України на 2011 рік були внесені доповнення щодо фінансування молодіжних проектів.

«Ми всі задоволені, що збільшився рівень фінансування молодіжних програм, програм молодіжних та дитячих громадських організацій на 2011 рік майже в два рази», – зазначив Павло Вікнянський.

За словами Лідера Студреспубліки, влада звернула увагу на потреби нового покоління і є надія, що така тенденція надалі буде тільки поглиблюватися.

Нагадаємо, 23 грудня 2010р. Верховна Рада України прийняла у другому читанні проект Державного бюджету України на 2011 рік.

Для довідки. Протягом листопада-грудня 2010 р. за активної участі Студреспубліки проходила лобістська кампанія щодо збільшення асигнувань на проекти молодіжних і дитячих громадських організацій у Держбюджеті на 2011р.


Див. лінк 1:

Див. лінк 2:
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами Наталії Березюк