fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-05-2008 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Держава фінансово підтримала частину програм НДЛМ

2 проекти НДЛМ перемогли у конкурсі проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2008р. — "За збереження родини" та 14 всеукраїнський фестиваль молодіжного мистецтва "Нівроку-2008".

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко підписав Наказ Мінсім’ямолодьспорту №1801 "Про затвердження переліку програм, визнаних переможцями конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2008 рік", яким затверджено перелік переможців, до якого увійшло 170 програм. Програми-переможці були визначені рішенням конкурсної комісії і отримають загальне фінансування на суму 15350 тис. грн.

Народно-демократична ліга молоді подавала на розгляд конкурсної комісії чотири програми, з яких були підтримані дві, традиційно реалізовані НДЛМ — "За збереження родини" (100 тис. грн.) та  "Нівроку" (70 тис. грн.).

Також була підтримана міжнародна програма "Студентська республіка", подана від ВМГО "Студентська республіка" (190 тис. грн.). НДЛМ, як відомо, як господар авторських прав раніше була головним організатором, а тепер виступає у якості співорганізатора  програми "Студентська республіка". 

Проте, Голова НДЛМ, голова оргкомітету з підготовки та проведення міжнародної програми "Студентська республіка-2008" Павло Вікнянський у своєму коментарі зазначив, що не вважає вердикт конкурсної комісії повністю справедливим і адекватним відповідно до впливовості молодіжних організацій, популярності й актуальності реалізованих ними проектів серед молоді. Також він наголосив на кризі старого підходу до принципів формування та роботи конкурсної комісії, її заполітизованості та суб’єктивності.

Зокрема, Павло Вікнянський висловив здивування тим, що вперше в історії України ефективно реалізований власними силами організаторів, без фінансової підтримки держави у листопаді 2007 — квітні 2008 рр. загальнонаціональний конкурс "Студент року" цього року взагалі залишився без фінансової підтримки Мінсім’ямолодьспорту. Нагадаємо, що у 2007 році проект „Студент року” був визнаний кращим „місцевим студентським проектом у рамках експертного опитування „Молодіжний рейтинг року-2007”. Отож, як це майже завжди буває в Українській державі, логіка дій її керманичів є дуже дивною.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ