fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Дерегіоналізація на основі IQ-тесту: від експерименту до експромту

Дерегіоналізацію, яку так довго винашував і так пильно приховував оргкомітет, виявилася гарно спланованим… експромтом. Одразу після офіційного відкриття учасникам регіональних команд було проведено IQ-тест, на основі якого перемішано між собою. Цікаво, що критерії розподілу учасників останнім пояснено не було, та й результати IQ-тесту нікому не повернули (і чи підрахували взагалі?). Новостворені команди вийшли диспропорційними як за кількістю людей загалом, так і за кількістю представлених регіонів в них. А команди деяких регіонів навіть поділили “на глаз”, оскільки ті ще не встигли зареєструватися. “В моїй групі превалють представники Одеси, — розповідає Марина Орехова з міста Харків. – Тим не менш, я вважаю, що недивлячись не це, все досить чесно, хоч і незрозуміло. Можливість проявити себе реальна.”

Кожній команді було дане завдання доробити Закон Студенської Республік. Пропозиції потім розгляне поки що дійсний Студенський Парламент Республіки і… далі організатори придумують. Деякі з членів ігрової групи, які побажали залишитися невідомими, зізналися, що й самі не знають, як саме використовиватимуть результати дерегіоналізації, але не проти “проеспромтувати”, бо впевнені, що це на користь грі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Альона Горбатко