fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
09-04-2013 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

День здоров’я на Хрещатику

Всесвітній день здоров’я, який відзначається в першу декаду квітня, дає чудову нагоду нагадати про цінність здоров’я і закликати дбати про його збереження чи відновлення. Навіть, коли ми дбаємо про фізичний тонус і збалансований раціон харчування, самі умови життя у великому місті зазвичай негативно впливають на здоров’я.

Тому, Київська міська «Студентська республіка» та Товариство Червоного Хреста України за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провели спільну акцію у центрі столиці для киян і гостей міста з питань захисту здоров’я та здорового способу життя. 

Інформаційно-просвітницька акція «Це стосується кожного!» включала інформування населення щодо профілактики захворювань на ВІЛ/СНІД, гепатит С і туберкульоз. До киян і гостей міста з привітальним словом і повідомленнями 7 квітня 2013р. зверталися Людмила Рудкевич – голова Київської міської «Студентської республіки», Ніна Гусєва — голова Київського міського осередку Товариства Червоного Хреста України й Оксана Будник — головний спеціаліст Національного комітету Товариства Червоного Хреста України. Волонтери розповсюджували інформаційні буклети та надавали консультації на інформаційному пункті та вздовж Хрещатика.

Також представники Червоного Хреста (ЧХ) пропонували здійснення контролю тиску всім бажаючим (оскільки цього року темою Всесвітнього дня здоров’я була обрана гіпертонія), та заохочувати киян бути добровільними донорами крові на допомогу онкохворим дітям і молоді. Була організована безпрограшна лотерея, волонтери демонстрували громадянам, як необхідно надавати першу медичну допомогу, а також перехожі могли скористатися послугами безоплатного флюорографа.

 

Серед волонтерів були також іноземці – студенти київських вишів. Китаянка Яо Ліньюань, яка навчається в Національному лінгвістичному університеті поділилася своїми враженнями: «Акція пройшла чудово, не дивлячись на те, що погода була холодна. Та мені здалося, що тепло волонтерів Студреспубліки та ЧХ змогло зігріти багатьох людей увагою та допомогою. Оскільки ми поширювали інформацію щодо запобігання розповсюдженню важких захворювань, я теж більше дізналася про те, як зберегти своє здоровя. Життя людини дуже цінне, а життєвий час швидкоплинний. Я хочу встигнути допомогти якнайбільшій кількості людей!».

Цього дня активні учасники акції також утворили на Хрещатику великий Червоний Хрест – всесвітньо знаний символ милосердя, який об’єднує небайдужих людей на всіх континентах. Цей знаний символ потребує поваги і захисту за будь-яких обставин. Справа в тому, що у квітні Товариство Червоного Хреста України відзначає 95-річчя з моменту свого заснування, а цей рік є ювілейним і для Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

 

150 років тому на Першій міжнародній конференції була офіційно визначена концепція створення Національних Товариств, а також запропонована ідея емблеми ЧХ. Подібні акції проходять у великих містах Європи задля привернення уваги громадськості до гумінітарних цінностей, головними з яких є життя, здоров’я і гідність людини. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки