fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
01-07-2010 / всі теми /  м. Київ

«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»
У Парку Дружби народів відбулася PR-акція  «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» в рамках проекту «Київська Студентська республіка 2010», організатором якого виступає ВМГО «Студентська республіка».

Учасниками акції були безпосередньо члени оргкомітету Київської Студреспубліки, учасники конкурсів краси «Перша Леді» та «Містер Студреспубліки», а також зареєстровані команди, що візьмуть участь у грі, результатом якої стануть вибори Студентського мера Києва та Студентського магістрату.

Знімальна група телевізійного «5 каналу» також прибула на місце, щоб зафіксувати історичний момент, як кандидатки на звання «Перша Леді» Студреспубліки м. Києва своїми охайними, чепурними та наманікюреними рученятами збирали сміття, що було розкидано на території парку.

Репортери взяли інтерв’ю у співголови оргкомітету Київської Студреспубліки Руслана Хасанова, який також наполегливо прибирав територію, на якій, до речі, вже 3 липня розташується біля півтисячі учасників та гостей проекту.

Одним із інтерв’юерів став капітан команди «Маша і ведмеді» Сідляренко Денис, який брав участь в акції не лише як учасник доброї волі, але й з метою додаткового заробітку. Річ у тім, що під час гри діє бонусна система, за виконання якої команда отримує ігрові гроші – НДЛМчики. За участь у нашій акції Денис та його команда заробили 10 балів та 100 НДЛМчиків.

Отож, сьогодні в Парку Дружби народів засяяло чистотою. А всі присутні отримали тільки задоволення із зробленої справи, адже старались, в першу чергу, для себе: хтось намагався заробити гроші, хтось засвітитись на камеру, а хтось прибирав для того, щоб через два дні відчувати себе у комфорті.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Гущіна