fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Чи привезуть перемогу волинські студенти із Криму?

З 26 по 30 серпня в селі Оленівка Чорноморського району Криму триватиме 10-ий ювілейний мультифестиваль «Студентська республіка – 2008». Участь у дійстві візьмуть команди з усіх регіонів України, у тому числі і команда Волині. Молодіжний портал Волині поцікавився особливостями цьогорічного фестивалю у керівника волинської делегації, лідера обласного осередку Народно-демократичної ліги молоді Валерія Пельца.

Валерію, розкажи, будь ласка, про сам захід «Студентська республіка»…

«Студентська республіка» — це міжнародний фестиваль для студентської молоді. Студреспубліка є моделлю існуючої держави зі своїми законами, валютою, кордонами і органами влади. На території цього студмістечка обираються студентський парламент та студентський Президент України.

Ти сказав, що фестиваль є міжнародним. Тоді які країни будуть на ньому представлені ? Які новинки будуть на фесті ?

Цьогоріч «Студентська республіка» значно розширила свої межі. В ній візьмуть участь команди з Росії, Грузії, Польщі та Білорусі. А стосовно новинок, то лише можу сказати, що в програмі буде кілька нових ігрових конкурсів: флешмоб, конкурс живих скульптур.

Яка команда представлятиме Волинь? У яких конкурсах будуть брати участь наші студенти?

Наша команда цьогоріч збільшила свій чисельний склад і тепер налічує 25 учасників. Волиняни братимуть участь у політичних іграх (вибори парламенту та студентського Президента України), гратимуть у «Квест», «Мафію», «Брейн-ринг». Ну, і, звичайно, візьмуть участь у конкурсах «Містер Студреспубліки» та «Перша леді України».

Як гадаєш, наша землячка має шанси стати «Першою леді України»?

Я вважаю, що переможниця конкурсу «Перша леді Волині» Ольга Цвілюк має високі шанси на перемогу, чого я їй і бажаю. Також очу закликати усіх волинян підтримати її в інтернет-голосуванні на сайті www.studrespublika.com. А якщо говорити про всю команду, то вона цього року дуже сильна, оскільки сформована переважно з активістів органів студентського самоврядування провідних вузів області.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Качан