fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Чернівецька Студреспубліка: як все було

5-8 липня 2014р. на базі відпочинку «Черемош», що у Вижниці, студенти різних навчальних закладів Чернівців зібралися разом, щоб обрати свого мера у рамках регіонального етапу «Студентської республіки».

Цьогоріч  у мульти-фестивалі взяло участь 7 команд вищих навчальних закладів області – Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, Буковинського державного фінансово-економічного університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, Чернівецького медичного коледжу, коледжу Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та збірна команда Чернівецького індустріального коледжу та Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету.

 

Протягом 4-х днів студенти змагались між собою у різноманітних суб-фестах. Вже до традиційних – футбол, волейбол, "Мафія", Дебатиінтелектуальні ігри й ін., цього року додались аквабол, пейнтбол, бої в багнюці та туристичний квест. Оновлені спортивні естафети викликали не лише ажіотаж серед студреспубліканців, але й залишили після себе яскраві  враження!  

Не можна оминути увагою і конкурс краси – «Містер Студреспубліки» і «Перша леді». Запальні виступи конкурсантів, які продемонстрували публіці свої таланти та харизматичні здібності, не змогли залишити байдужим жодного з присутніх. А шалена підтримка вболівальників  додавала впевненості кожному з учасників!

Протягом всього часу студенти жили і працювали  у новій «державі», яка мала свої закони, органи влади, територію, валюту та інші атрибути державності. За результатами змагань було обрано магістрат і мера, якими стали 11 студентів з  команд усіх вишів. А саме, до магістрату потрапили: Олександр Заліско, Яна Рудяк, Андрій Костіль, Денис Паланиця, Михайло Войтко, Сергій Говорнян, Анна Сабляш, Анастасія Юхимчук, Віталій Яремчук та Аліна Мангул. А новим Студентським мером Буковини став студент Буковинського державного фінансово-економічного університету Назар Плавюк!

І, наостанок, варто сказати, що драйв, дружня атмосфера 4-х днів цьогорічної Студреспубліки залишили в кожного з 400 учасників тільки теплі спогади, неймовірні враження і змогли поєднати всіх у велику студентську сім’ю, для якої участь у цьому мульти-фестивалі з кожним новим роком стає традицією!

А зараз з нетерпінням чекаємо фіналу «Студентської республіки», який відбудеться наприкінці серпня, до Дня Незалежності.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анна Сабляш