fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-08-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Чернівці: Схід та Захід разом!

«Схід та Захід разом!», «Україна Єдина» — під такими гаслами пройшов захід, в якому взяли участь активісти Чернівецької Студреспубліки та школярі східних регіонів України [+ відео].

40 дітей із Краматорська та 12 дітей із Луганська прибули до Чернівців на відпочинок. Їх розмістили у військово-спортивному ліцеї-інтернаті, на базі якого функціонує літній дитячий оздоровчий табір.

3 серпня 2014р. чернівецькі студреспубліканці  відвідали гостей зі сходу та провели з ними день Єднання молоді західних та східних регіонів. Розпочалось  знайомство з розвиваючих ігор, після чого відбувся товариський матч із футболу, в якому у нелегкій боротьбі з рахунком 3:2 перемогу здобула команда школярів. Ключовою подією Дня Єднання стало спільне виконання на асфальті території табору малюнків на теми: «Яким я бачу майбутнє України», «Яким я бачу себе у майбутньому».


Більшість дітей малювали свої мрії,які б вони хотіли втілити в реальне життя. Хлопці малювали українських футболістів майбутнього, а дівчатка — барвисті квіти, метеликів і блакитне мирне небо, яке, як вони самі стверджували, завжди буде над Україною. Дві дівчинки після почутих розповідей про "Студентську республіку", намалювали хлопчика та дівчинку-студреспубліканців у футболках із національною символікою.

Центральним малюнком стала карта України, на якій замайорів лозунг «Україна єдина». З ініціативи дітей на карті території Криму з’явився надпис «Крим — це Україна». По периметру кордону України розцвіла калина та заколосилась пшениця.

Студреспубліканці остаточно розвіяли міф про неможливість використання різних мов на теренах Західної України, адже чудово спілкувались зі школярами як українською, так і російською мовами.

Найважчим було прощання. За  години, проведені разом, школярі встигли подружитись із чернівецькими студентами , тому у багатьох із них бриніли на очах сльози. Студентський мер Назар Плавюк пообіцяв, що вони неодмінно завітають до них іще з новими ідеями й розвагами, адже діти перебуватимуть на теренах Буковини до 18 серпня.


Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Стойка