fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-06-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Чернігівська молодь святкує 10-річчя Студентської республіки на регіональному рівні

 

28-29 червня 2008 року на базі відпочинку «Фортуна» (Пролетарський гай, м. Чернігів) відбудеться регіональний етап Всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка». Мета проекту: сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей.

"Студентська республіка" — це найяскравіший студентський фестиваль в Україні,  який встиг завойовувати прихильність не тільки студентів, але й політиків, громадських діячів, бізнесменів і просто небайдужих українців.

Проект буде втілено в унікальній формі мульти-фесту, що передбачає  проведення кількох фестивалів одночасно в одному місті: Квест-фестиваль, турнір із "Мафії", регіональний етап єдиного в Україні загальнонаціонального студентського конкурс краси "Перша леді", "Нічна туса", інтелектуальні та спортивні ігри, тренінги з дебатів, спортивні ігри, а головне стратегічна гра – вибори студентського мера та магістрату м. Чернігова, що виховала вже не одне покоління молодих політиків та студентських лідерів.

Переможці  регіональних етапів зберуться разом на фінал,  який відбудеться      до Дня Незалежності, 21-23 серпня 2008 р.,  на мальовничому узбережжі Криму, щоб обрати  Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

Проект реалізовується Чернігівською обласною організацією Народно-демократичної ліги молоді та Чернігівською обласною організацією «Студентська республіка» за підтримки Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту, управління у справах молоді та спорту Чернігівської ОДА, Відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради

Заключна Прес-конференція відбудеться на базі відпочинку «Фортуна» (Пролетарський гай, м. Чернігів) у приміщенні клубу об 19.00.

Особа, відповідальна за роботу журналістів під час проведення «Студентської республіки» — прес-секретар організації Настя Улянцева, контактний тел. +38 063 87-07-608. я».

Розклад проведення мультифестивалю «Студентська республіка додаєтьс
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки