fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-07-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Чернігівська Студреспубліка-2014: як не обмежуватися уявними рамками

З нагоди  святкування Дня Конституції та Дня молоді України з 27 по 29 червня 2014р. у Центральному парку культури і відпочинку м. Чернігова відбувся регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», де активна молодь обрала Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

Усі три дні мульти-фестивалю студенти–громадяни Студреспубліки плідно працювали над шістьома темами оргдіяльнісної гри. В результаті таких напрацювань були зроблені спроби створити нову регіональну модель Чернігівщини.

Окрім цього, студреспубліканці взяли участь у різноманітних тренінгах. Так, представник Громадського центру «Час» Вероніка Рибак провела тренінг на тему: «Написання проектів» і провела опитування щодо хабарництва у вишах. Олександр Щерба, один із лідерів Студреспубліки, поділився досвідом реалізації успішних громадських проектів, а Антон Приходько, Голова ЧОО ВМГО «Студентська республіка», розповів про протидію корупції у вишах і роль студентського самоврядування у цьому. Спеціально для дівчат було організовано семінар на тему: «Правильне харчування і спорт – запорука міцного здоров`я та гарної зовнішності», який провела Наталія Стрижова – срібний призер Кубку України WABBA 2014.

Для спілкування з активною молоддю на Студреспубліку було запрошено відомих та успішних чернігівців. Зокрема, дуже цікаву та пізнавальну лекцію про децентралізацію влади в Україні прочитав Роман Семешко – Голова «Молодіжної спілки юристів». Запитати про взаємодію молодіжних громадських організацій і місцевої влади можна було у Валерія Семенця – начальника відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, який, до речі, виступав також експертом у оргдіяльнісній грі.  

Окрім розумової праці, на студреспубліканців чекали різноманітні розваги. Хтось щодуху гайсав у пошуках далматинця, змагаючись за перемогу у Фотоквесті. Хтось проявляв усю свою акторську майстерність і вміння переконувати у Чемпіонаті з «Мафії». Студенти та гості ЦПКіВ мали змогу оцінити роботи молодих фотографів, що були надіслані оргкомітету Студреспубліки на Фото-конкурс «Спалах емоцій».

Логічним завершенням регіонального етапу Студреспубліки-2014 стало обрання Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

За результатами виборів Мером чернігівського студентства став Євген Семенок із м. Ніжина (ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»). Громадський центр «Час» презентував новому Меру у якості подарунку планшет. 

До складу Студентського магістрату Чернігівщини увійшли:
1.     Вікторія Полова, ЧЮК ДПтСУ;
2.     Книр Анастасія, НДУ ім. М.Гоголя;
3.     Марина Кириленко, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»;
4.     Вікторія Охріменко, НДУ ім. М.Гоголя;
5.     Валентин Ганжук, ЧЮК ДПтСУ;
6.     Дарина Логвиненко, ЧДІЕіУ;
7.     Максим Шадура, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»;
8.    Аліна  Горбач, НДУ ім. М.Гоголя;
9.     Роман Шаблій, НДУ ім. М.Гоголя;
10.   Сергій ШаповалВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Після нагородження переможців мульти-фестивалю, молодь зібралася у Розважальному центрі «Базис» за переглядом робіт, надісланих на Фестиваль аматорського відео. По завершенню перегляду відеороликів на учасників Студреспубліки чекав сюрприз від оргкомітету – турнір із боулінгу. Останню ніч мульти-фестивалю його учасники провели під ритми «Нічної туси», поринувши з головою у вирі драйву й емоцій.

Насамкінець, хочеться подякувати всім учасникам Студреспубліки за бажання змінити себе задля кращого майбутнього своєї країни та побажати їм не обмежуватися уявними рамками, мислити поза ними, самовдосконалюватися та розвиватися, а Студентському меру та депутатам Студентського магістрату – достойно представити Чернігівщину на Всеукраїнському етапі Студреспубліки-2014!

Висловлюємо окрему подяку за організаційне та фінансове сприяння в проведенні регіонального етапу Студреспубліки-2014: ГЦ «Час», магазину квітів «ГрандФлора», Розважальному комплексу «Базис», Відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Управлінню культури Чернігівської міської ради.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівського ОО ВМГО "Студентська республіка"