fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Чернігівська Студреспубліка-2011 — тепер повністю в наметовому містечку

Нарешті, дочекались! З 8 по 11 липня біля с.Ульянівка проводилась  під відкритим небом Чернігівська «Студентська республіка». Спільними зусиллями організаторів було облаштовано наметове містечко на березі річки Десни з чудовим краєвидом. Саме така місцевість, гарний краєвид, сонячна погода – це все налаштовувало учасників мульти-фестивалю «Студентська республіка-2011» на плідну роботу і корисний відпочинок.

В цьому році, не дивлячись на віддаленість місця проведення Студреспубліки, три дні пройшли насичено, цікаво і корисно в дружній та веселій компанії. Всі учасники були задіяні і приймали участь у різних заходах. Протягом трьох діб майже не відпочивали «політичні гравці», які і вдень і вночі думали над стратегією розвитку міста. Учасники квесту,  бігаючи по території, виконували поставлені організаторами завдання. «Мафіозії» намагалися зрозуміти один одного і викрити мафію. А на гостей мульти-фестивалю чекав розважальний концерт за участі КВН-команд «Сімя» і «С потолка». Розважали всіх дотепними жартами, заряджаючи позитивним настроєм, веселі ведучі-республіканці Дмитро Кругерський і Євгеній Рочев.

Бажаючі також мали змогу відвідати тренінги з командоутворення і ораторського мистецтва, сходити на показ короткометражних фільмів і багато чого іншого.

Всі жителі Студентської республіки мали паспорта і спеціальні гроші «студрики», що дало їм змогу голосували на виборах Студентського мера. В результаті таких виборів Студентським мером стала студентка ЧНПУ ім. Шевченка Ірина Бринза. Вітаємо її з перемогою. А також був вибраний магістрат, який разом із мером відправляться на Всеукраїнську Студреспубліку до Криму здобувати перемогу. Цікаво, що у грі прийняла участь також команди «Молоді регіони» й «Україна майбутнього».

У фінальній грі Чернігівської квест-ліги перемогу отримала команда «Primus»,а кращим гравцем ліги 2010-2011 рр. визнали Віталія Налегача.

Обов’язково потрібно відмітити, що відчувалась плідна і клопітка підготовка до проведення мульти-фестивалю «Студентська республіка-2011» з боку організаторів. Не дарма було витрачено стільки зусиль.

Партнери, яким дякуємо за допомогу у проведенні заходу: управлінню у справах сім`ї та молоді Чернігівської ОДА, відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, голові Ульяновської сільської ради Бригинець Вірі Андріївні, ВАТ «Базис», ТРК «Мегацентр», "Гранд флора", Центр «Вікторія-денс», ТОВ «Атілос», торговій марці «Чернігівське», мережі магазинів «Пивний рай», Інтернет-магазину Tbox.

Чемпионат по волейболу
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Тетяна Романова