fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
30-03-2009 / всі теми /  Україна

Чернігів заполонили екстремали – «атака» велосипедистів

28 березня 2009р. у Центральному парку культури та відпочинку були проведені відкриті змагання м. Чернігова з велотріалу. Організаторами заходу стали Чернігівська обласна організаціяНародно-демократичної ліги молоді та ЧОО ВМГО «Студентська республіка» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, відділу по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради.
 
Велотріал — вид спорту, метою якого є подолання перешкод на велосипеді (природних або штучних).
 
Завдяки роботі організаторів до Чернігова завітали представники із багатьох міст України, зокрема: Житомир, Київ, Харків, Херсон, Запоріжжя, Одеса, Таврійськ і Нова Каховка. Всього 34 учасники прийняло участь у змаганнях. Вік учасників коливався від 16 до 25 років. Перешкоди були побудовані з піддонів, автомобільних покришок та дерев’яних барабанів.
 
Змагання отримали підтримку торговельної марки RED BULL, яка в свою чергу надала намет, музичний супровід та енергетичний напій для учасників.
 
Змагання проводились у трьох категоріях: «початківець», «експерт», «професіонал».
 
Оцінювали учасників кваліфіковані експерти, які спеціально запрошувались для суддівства змагань.
 
Нам вдалось поспілкуватись із Олександром Савлєвим, котрий розпочав епідемію велотріалу в Чернігові. Колись давно тато купив йому велосипед, і згодом Саша замислився – а чом би не спробувати? Він розповів нам про «перші кроки» велотріалу. Для того, щоб навчитись виконувати небезпечні трюки на мотоциклі, діти тренувались виконувати їх на велосипедах. Відбувались змагання серед дітей. Тоді люди побачили, що це також видовище. Ось так у Чернігові зародився велотріал.
 
Наприкінці дня були визначені переможці. В категорії «початківець» переміг чернігівець Дока Олександр, друге та треті місця відповідно посіли столичні гості Спекторук Олексій та Великдан Денис. В категорії «експерт» перемогу отримали одесит Едарян , Косяненко з Херсону таУлубаєв іх Харкова. В категорії професіонал призові місця посіли харків’янин Черниш Владислав, киянин Сизов Володимир та Рева Ілля (Полтава).
 
Переможці отримали призи від світового лідера з виробництва професійних компонентів для велотріалу ЕСНО.
 
Загалом на змагання завітало близько шістсот глядачів. Були батьки з дітьми, звичайні велосипедисти, молодь, а також і літні люди.
 
Чернігівські змагання стали гарним шансом для молодих людей випробувати себе та підготувати до квітневих змагань на острові Хортиця.
 
Сподіваємось, що в нашому місті подібні змагання проводитимуться частіше. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Грабовець Тетяна