fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-02-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Чернігів ревіталізується?

19-21 лютого 2013р. у Чернігові за участі Студреспубліки проходив триденний Міжнародний Форум на тему «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та тенденції». Студреспубліканці презентували власні напрацювання.

Захід відбувся за ініціативи Чернігівської обласної агенції регіонального розвитку «Вектор» та Чернігівської обласної ради.

У роботі взяли участь заступник голови обласної ради, голова оргкомітету Форуму Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови Анна Романова, директор Чернігівської обласної агенції регіонального розвитку «Вектор» Сергій Кнуренко, голова Чернігівського обласного осередку ВМГО «Студентська республіка» Антон Приходько з представниками Чернігівської Студреспубліки, делегації з Польщі, Білорусі, Росії, фахівці в галузі архітектури та містобудування, викладачі, аспіранти та студенти чернігівських і київських вишів, представники громадських організацій і засобів масової інформації.

Метою конференції визначено обмін досвідом у питанні ревіталізації (повернення до життя) архітектурних об’єктів, які з часом втратили своє первинне призначення на прикладі Чернігівського заводу «Жовтневий молот».

Першого дня відбувся міжнародний форум і круглий стіл, під час якого Антон Приходько презентував наробки проекту «Новий старт. Чернігів–2050».

Другого дня відбулась проектна сесія ревіталізації в Чернігові, організована чернігівськими студреспубліканцями. На якій 4 команди з представників Чернігова та Познані (Польща) розробили 4 проектні пропозиції щодо майбутнього реформування території заводу «Жовтневий молот».

Цікавими серед пропозицій були ідеї використання контейнерних методів розміщення приміщень, створення спеціалізованих екстрим-центрів та ін.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако