fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-05-2010 / всі теми /  Чернігів

Чернігів чекає на регіональну Студреспубліку-2010

3-5 липня 2010 року відбудеться Чернігівський регіональний етап найпопулярнішого молодіжного мульти-фестивалю «Студентська республіка-2010».

«Студентська республіка» – фестиваль, який з 1999 року об’єднує молодь країни, його можна назвати найбільшим молодіжним фестивалем регіону. Та безперечно найвеселішим.

Основна ідея мульти-фесту «Студентської республіки» – це проведення кілька суб-фестивалів в один і той же час в одному і тому ж місці. Центральною подією проекту є вибори студентського мера та магістрату Чернігівського регіону, крім того буде проведено ряд суб-фестів, зокрема:

—        фінал квест-чемпіонату;

—        «Мафія»;

—        інтелектуальні ігри;

—        спортивні ігри (футбол, волейбол, баскетбол);

—       Нічна туса, у рамках якої відбудеться КВН-фестиваль на кубок Студреспубліки, неймовірне open air party протягом двох ночей за участі найкращих ді-джеїв Чернігова.

Вже можна реєструватися на участь у Політичній грі (Анкета) та Суб-фестах (Анкета).

А внести свої побажання, пропозиції та все те, що бажаєте побачити на Студреспубліці цього року можна в обговореннях у групі "ВКонтакті" або у коментарях.

Генеральну спонсорську допомогу надає ТРК «Мегацентр» . Спонсорами також виступають ВАТ «Базис» та магазин квітів «Гранд Флора».

Згадаємо, що було минулого року:

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако