fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Івано-Франківськ

Чекайте Студреспубліку в Івано–Франківську!

Уже не вперше провінційний спокій літнього Івано-Франківська порушує феєричний мульти-фестиваль "Студентська республіка". Ця маленька держава в державі зі своїми законами, правилами та грошовою системою є реальним відображенням справжнього життя у справжній державі.

Отож, 28-29 червня 2011р. в Івано–Франківську відбудеться грандіозний захід — регіональний етап Студреспубліки-2011. Цього року програма надзвичайно насичена та цікава. До неї входить оргдіяльнісна гра та ряд суб-фестивалів. Учасники можуть проявити себе взявши участь у "Першій Леді", квесті, мафії, фото-конкурсі, відео-конкурсі, битві діджеїв і відстояти свою думку в політичних дебатах. Звичайно, Студреспубліка закінчиться найцікавішим: обранням студентських магістрату та мера, які будуть захищати честь нашої області серед всіх інших регіонів у фіналі Студреспубліки в Криму.
Відкриття Студреспубліки відбудеться в культурно–мистецькому центрі «Є». Обрання "Першої Леді", мера та магістрату і нагородження всіх переможців відбудеться в нічному клубі El Dorado.
Заявки команд для участі у оргдіяльнісній грі та кожного суб-фестивалю зокрема продовжується. Не забудь пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.
Приходь! Студреспубліка чекає на тебе!Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк, голова Івано–Франківського територіального осередку ВМГО "Студентська республіка"