fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
29-06-2009 / всі теми /  Волинь

Буря не здолала Студреспубліку на Волині

 

 Протягом двох днів, 27–28 червня, в Луцьку відбувався обласний етап всеукраїнського молодіжного мульти-фестивалю „Студентська республіка-2009", який був приурочений до Дня молоді. Організаторами заходу виступили ВОО «Народно-демократична ліга молоді» та Волинська Студентська Рада при голові облдержадміністрації. Дводенний фестиваль відбувався на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки, де і було розташоване студентське наметове містечко.
             Участь у заході зголосилось взяли команди 10 навчальних закладів, а саме: Волинський національний університет імені Лесі Українки,  Луцький національний технічний університет, Луцький гуманітарний університет, Волинський інститут економіки та менеджменту, Волинський інститут ім. В. Липинського МАУП, Коледж технології та бізнесу ВНУ, Луцький педагогічний колледж, Технічний коледж ЛНТУ, Волинський технікум Національного університету харчових технологій, Вище професійне училище архітектури та будівництва.

Соціально-економічна та політична гра стартувала одразу після офіційного відкриття «Студентської республіки», на якому були присутні представники влади – заступник начальника управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради Ігор Гузь, а також Луцький міський голова Богдан Шиба. Чиновники привітали молодь зі святом, побажавши активної та насиченої гри. Від імені організаторів учасників привітав голова Волинської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді Валерій Пельц.

Волинська студентська молодь, що брала участь у фестивалі, об’єдналась у п’ять партій – "Молодіжна трибуна", "Молодіжний стоп", "Співдружність", "Молодіжний рух", "Відповідальна дія", які і змагались за першість на виборах. За підсумками виборчих перегонів до студентського магістрату  увійшли:

ЦИМБАЛЮК ОКСАНА ( ЛГУ),

КОМОДЗИНСЬКИЙ БОГДАН (ЛНТУ ) ,

БІДЗЮРА ВІКТОР (ВІЄМ ) ,

БЕЗСМЕРТНИЙ ОЛЕКСАНДР (ЛНТУ) ,

ДУНАЙ АЛЛА (МАУП) .

ІЛЬЧУК ОКСАНА ( ЛПК ) ,

ГНАСЮК АЛЬОНА ( КТБ ВНУ ) ,

САВЧУК ЮЛІЯ ( ЛПК ) ,

СОРОКА СЕРГІЙ (ВНУ ) ,

ДАНИЛЮК ПАВЛО ( МАУП ) ,

На жаль, через несприятливі погодні умови організаторам довелося скасувати декілька запланованих заходів, як, наприклад DJ-парад та квест. Але, зрештою, це не завадило мешканцям Студреспубліки обрати студентського мера. Цьогоріч цю посаду посіла голова студентської ради Волинського національного університету Майя Варченко. Вперше за всю історію волинського мульти-фестивалю, один з кандитатів, минулорічний мер Олександр Гурський зняв свою кандидатуру на користь свого колеги з ЛНТУ, Олександра Покидюка.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВОО НДЛМ