fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-11-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Боротьбу за звання «Кращий cтудент» у Чернігові оголошено відкритою!

Запрошуємо всіх бажаючих чернігівців 24 листопада 2012р. о 19:00 до Міського палацу культури відвідати конкурс «Кращий студент» від Студреспубліки.

Студентські роки… Які асоціації у нас виникають, коли ми чуємо таке милозвучне, багатообіцяюче, наповнене сміхом і щастям, почуттям свободи та радості, словосполучення? Уява відразу малює картину шалених ритмів, усіляких божевільностей, недоспаних ночей, перед екзаменом, кулінарних «шедеврів», приготовлених власноруч, вічно заклопотаним студентом, нескінченних знайомств і часу, проведеного в улюбленому виші…

Та не тільки це характеризує студентські роки, а ще є навчання, творчий пошук і різноманітні конкурси, які спонукають проявляти неймовірні вміння, колоритну харизму, бажання вибороти перемогу для свого вишу! Саме з такою метою амбіційні, креативні, яскраві особистості, учасники цьогорічного конкурсу «Кращий студент України» на Чернігівщині від Студреспубліки, і вийдуть на сцену, щоб показати глядачам і суддям свої захоплюючі таланти, красу, розум, доброту та щирість.

Тож, змагатися за звання «Кращий студент (комплексна характеристика)» будуть:

від ЧДТУ — Ілона Троцька,

від ЧДІЕіУ — Ліля Книр,

від ЧНПУ ім. Шевченка — Ігор Корж,

від ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» — Аліна Жоголко.  

Також будуть визначені переможці в номінаціях: 

— Кращий студент-громадський діяч, 

— Кращий студент-науковець, 

— Кращий студент-медійник,

— Кращий студент-спортсмен,

— Кращий студент-дизайнер. 

Учасники порадують глядачів оригінальними презентаціями, власними талантами, цікавими сценками, також буде визначено переможця соціального проекту. Захоплюючі враження гарантовано як учасникам, так і присутнім у залі, тож не пропустіть найгучнішу подію нашого міста!

Спонсорами заходу являються магазини квітів «Гранд флора», ВАТ «Базис», Центр танцю та фітнесу «Вікторія-денс», Studcard. За підтримки: відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА.

Якщо Ви бажаєте побачити справжній бій талантів і оригінальності, бій за звання Найкращого Студента, поспішайте замовити квитки за телефоном 063 522 877 4 (Світлана)! Буде незабутньо! 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ілона Троцька