fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-10-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Битва міст» знову «побила» всю Студреспубліку

Цього року «Битва міст» під час фіналу Студреспубліки в Криму знову зробила свою справу, вона змусила всіх оточуючих стояти з відкритими ротами та перемовлятись один з одним: "Чому ми не беремо участь? Чому ми не прийшли в той час, коли формувались команди?" Хоча навіть той, хто залишився осторонь, зміг насолодитися  драйвовим шоу та відпочити.  

Під час «Битви міст» у рамках фіналу Студреспубліки-2012  відбувалося щось неймовірне: справжня битва справжніх українських міст, найзапекліша боротьба. Чому? Адже зі слів оточуючих, боротьби було може навіть більше, ніж за звання Студентського президента. Напревеликий жаль, цю атмосферу нереально передати у статті, тут залишається лише одне: заздрити тим, хто не був присутнім.

Ведучі підготувалися на славу, вони зробили так, щоб кожній людині було цікаво не тільки брати участь, а й спостерігати за дійством і, мабуть, кожен, хто проходив повз, підтвердить мої слова.

Цього року пощастило Закарпаттю, вони йшли другими, але останній конкурс допоміг їм вирвати перемогу, з чим і вітаємо їх. І варто зауважити, що головний подарунок цього року був неабиякий: м’яч із підписом самого Андрія Шевченка!

А всім іншим я бажаю гарних результатів і здобути золото, на цій, так званій "Студреспубліканській олімпіаді" вже наступного року.  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Кирило Мельник