fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-02-2010 / всі теми /  Чернігів

Білоруси виграли «бочку» у Чернігові

20 лютого o 19.00 y пpиміщeнні Чepнігівcькoгo oблacнoгo мyзичнo-дpaмaтичнoгo тeaтpy імeні Т.Г. Шeвчeнка відбувся IV Вceyкpaїнcький відкpитий фecтивaль гyмopy "КyМeднa бoчкa".
 
В повному залі у «три поверхи» глядачі з нетерпінням чекали на початок дійства. І ось на сцені з’явився Фігляр — веселий та кмітливий ведучий цього вечора. По традиції були представлені команди журі, а це Оксана Тунік-Фриз, Валерій Семенець, Олександр Щерба, Володимир Винниченко, Денис Склярець, Юрій Заяць, і звісно ж команди. Команд було 5, але повноцінними гравцями лише 4. П’ята команда «Все включенО» з Чернігова виступала поза конкурсом і прийняла участь лише у конкурсі «Візитка». Всі інші команди були не чернігівськими:
— "Янкa Бpиль" (м.Гoмeль, Білopycь),
— "Aдpeнaлін" (м.Львів),
— "Cмaк" (м.Дoнeцьк),
— "Studio 220" (м.Xмeльницкий).
 
За результатами гри третє місце посіла команда «Смак», друге — «Адреналін». А перемогу здобула команда з Білорусі «Янкa Бpиль». І це, мабуть, один з непередбачених випадків, коли виграли гравці з іншого міста. Зазвичай командам-гостям не віддають перемогу. Але мені згадався великий спорт, а саме чемпіонати світу з футболу, де судді зазвичай ніяким чином не пов’язані з країнами-гравцями. І тому оцінювання можна  впевнено назвати об’єктивним і незаангажованим.
 
Переможці отримали «бочку грошей»— дерев’яну бочечку з 1,5 тис. грн. та право прийняти участь у фінальній всеукраїнській «Студентській республіці», що відбудеться в серпні.
 
Цікавою була реакція залу, який зовсім не був згоден з рішенням журі. І тут наш ведучий не розгубився, він нагадав, що зал майже ніколи не згоден з результатами гри. Журі пояснило своє рішення: багато жартів були вже не нові, а так би мовити «бояни». Мабуть тому рішення було на користь, може трохи гірших, але свіжіших і новіших жартів.
 
Запам’яталось як львів’яни на честь єдиної України та у зв’язку з перемогою на президентських виборах В.Януковича половину виступів говорили російською, а іншу —  українською, нібито почувши, що результати виборів змінено.
 
Отож, найбільш цікаві жарти:
 
«Пам’яті Віктора Цоя: все не то и все не так, когда твоя девушка— хомяк»;
 
«В мене мама настільки жорстока, що б’є мене ременем, не знімаючи його з тата»;
 
«Пока собаки не съели Вячеслава Николаевича, в них не было ничего человеческого».
 
Команда «Янкa Бpиль» у інтерв’ю розповіла, що Чернігів, як завжди, гостинно їх прийняв. Особливо подобаються низькі ціни, один гравець з команди навіть пальто купив у нашому місті. На фестивалі «КуМедна бочка» вперше, тільки капітан команди вже вдруге, був разом з іншою командою у минулому році. А до Чернігова на КВН фестивалі їздять уже 9 років.
 
Також ми поспілкувались з «гравцем» журі фестивалю Володимиром Винниченком:
 
—    Вам було складно оцінювати команди?
 
—    Абсолютно ні, адже для мене і КВН не новина (я сам 10 років грав в КВН), і я регулярно оцінюю ігри Чернігівської ліги КВН. Єдине — це те, що складніше було оцінювати білорусів. Тому що вони мали більш кращі умови— українські команди показували КВН, вже знайомий по їхній грі та грі інших команд. А білорусам в цьому плані було легше, можна було використовувати матеріал тих же білоруських команд. Проте ми все ж таки покладаємось на порядність цієї команди, бо ми їх вже не перший рік знаємо.
 
—    А в якій команді КВН ви грали?
 
—    «Збірна педінституту».
 
Інший член журі, а одночасно і організатор фестивалю — Олександр Щерба, лідер Чернігівського співтовариства НДЛМ і Студреспубліки, розповів, що йому було дуже складно оцінювати команди:
 
Було дуже тяжко оцінювати команди. Ми розривалися між «Адреналіном» та «Янкою Бриль», що одна, що інша команди були кращими. Але, за підсумками білоруська команда набрала трохи більше.
 
—  Вам яка команда більше сподобалась?
 
—    Не можу відмітити, і «Адреналін», і «Янка Бриль». Вони — молодці. 
 
—    На Вашу думку, чи фестиваль вдався?
 
—    Я вважаю, що так: гарний КВН, повний зал, веселий сміх глядачів. Спасибі оргкомітету, який відмінно відпрацював при підготовці та проведенні фестивалю.
 
—    В КВН грали?
 
—    Ні, не грав…Ні, обманюю, грав. Грав у школі, десятому чи одинадцятому класі.
 
Спасибі організаторам ЧОО ВМГО «Студентська республіка», Сhernigiv Quest», за підтримки управління у сімї та молоді Чернігівської ОДА та командам за чудовий вечір гумору в цей похмурий день.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако.