fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
27-07-2010 / всі теми /  Україна

Are you ready до нічного тусива?

Ми прочекали рівно рік, для того, що б пережити знову ці відчуття, біт музики збігається з ритмом серцебиття. Вогні ночі під ритми Техно, світанок разом з прогресив, коли ми самі будемо сонце і породжуємо новий день, об’єднавшись вночі в єдиний двигун нового дня. Ви готові повторити це? Тоді саме для Вас, наприкінці серпня, на березі моря, в місці, де знають справжнє значення слова щастя, пройде самий грандіозний мульти-фестиваль молодіжної України — фінальна Студреспубліка-2010.

Як же без оновлень! У цьому році буде одне нововведення. Під час битви Dj, наш МС вибере з натовпу людей, які відмінно рухаються, відчувають і дасть їм можливість показати свої таланти і вийти на сцену, щоб всі побачили, що вони можуть. А в другу ніч найкращі першої будуть вести між собою битву, на якій переможе сильніший.

Якщо ти хочеш прийняти участь у з’ясуванні стосунків, відішли на скриню організаторів заповнену анкету. Хтозна, може на тебе чекають всі солодощі перемоги. 


І пам’ятайте,
тут збуваються найзаповітніші мрії, тут починається завтрашній день!

 
Олексій Голик

A_golik(равлик)hotmail.com

+38 099 35 05 894
 
Подробиці шукай тут.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олексій Голик