fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-09-2009 / всі теми /  Чернігів

Анонс: семінар для молодих сімей «За збереження родини» в м.Чернігові

11 жовтня в м. Чернігові Народно-демократична ліга молоді за підтримки Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, запрошує молоді родини відвідати семінар-тренінг „За збереження родини”.

Головна мета семінару: зміцнення інституту сім’ї шляхом формування у молодих родин успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, що ґрунтуються на діалозі, взаєморозумінні та повазі один до одного.  

НДЛМ уже вп’яте реалізовує дану програму. І вперше проект буде реалізовано в Чернігівському регіоні.

Учасники відмічають, що ці семінари допомагають віднайти причини сварок, які виникають у подружньому житті, зрозуміти один одного — і тому такі семінари треба проводити частіше і для більшої кількості сімейних пар.

Тренером виступить львівянин Адріан Буковинський — президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сім`я", відповідальний за приготування молоді і наречених до подружнього життя при Головному управлінні у справах сім`ї, молоді Київської міської державної адміністрації.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету і надіслати її до 5-го жовтня на адресу: respublika.cn@gmail.com з поміткою «За збереження родини».

Умови участі у семінарі:
•  навчання на семінарі безкоштовне;
• організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами, одноразовим харчуванням (обіди) та перервами на чай-каву.

Семінар-тренінг відбудеться 10 жовтня в приміщенні Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Чернігів, вул. Воровського, буд. 24/а. Початок семінару о 11.00 год.  

Подробиці за тел. (063)267-44-90 та тут.

    

Анкету можна скачати тут.
 

  

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако