fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-11-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Андрій Ріхтер прочитає відкриту лекцію про свободу медіа

Андрей Рихтер прочтет открытую лекцию о свободе медиа (рус) 

Студреспубліка продовжує організовувати простір комунікації з провідними світовими інтелектуалами. 2 грудня 2013р. о 19.00 у Червоному корпусі КНУ ім. Тараса Шевченка відбудеться відкрита лекція визнаного експерта зі свободи інформації та медіа-права, директора Бюро Представництва з питань свободи ЗМІ ОБСЄ (Відень), проф. Андрія Ріхтера. Тема: «Правові умови свободи медіа в цілях соціального прогресу: європейський досвід і можливі сценарії майбутнього». Запрошуємо!

Студреспубліка сприяє якомога більш потужній інтелектуальній дискусії в Україні навколо проблематики майбутнього, тому ми й надалі запрошуємо експертів зі світовим іменем, які готові спілкуватися з даної тематики у форматі відкритої лекції з українськими колегами, молоддю та всіма зацікавленими особами на майданчиках найкращих університетів України. За останній час ми організовували відкриті лекції знаних гарвардських професорів — соціального теоретика Роберто Унгера (Бразилія/США) й історика Сергія Плохія (Україна/США) в Києві та Донецьку.

2 грудня о 19.00 у Києві лекцію прочитає один із найкращих в Європі експертів зі свободи інформації та медіа-права, директор Бюро Представництва з питань свободи ЗМІ ОБСЄ (Відень), доктор філологічних наук, проф. Андрій Ріхтер (Росія). Тема лекції: «Правові умови свободи медіа в цілях соціального прогресу: європейський досвід і можливі сценарії майбутнього».

Дана проблематика піднімається невипадково, оскільки на сьогодні у медіа-середовища України поглиблюються проблеми у відносинах між власниками, топ-менеджерами та журналістами, є питання і до адекватності, з точки зору розбудови ефективного суспільства, стосунків між політиками, журналістами та громадянами. Відповіді на ці й інші проблеми в контексті найкращого передового досвіду Європи та тих викликів, які перед нами ставить майбутнє, доповідач дасть під час зустрічі.

Запрошуємо для інтелектуальної та змістовної дискусії експертів, журналістів, представників медіа-бізнесу, викладачів, студентів, громадянських активістів і всіх зацікавлених осіб.

Організатором лекції є Студреспубліка. Співорганізатор – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Для того, щоб взяти участь у лекції, просимо вас пройти просту онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Місце проведення: м. Київ, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Червоний корпус, вул. Володимирська 60, ауд. 329 (Метро «Університет» або «Площа Льва Толстого»). Робочі мови лекції – російська, англійська.

За довідками звертатися: (044) 529-13-75,
для ЗМІ – 097 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com (Віра Андріюк).

проф. Роберто Унгер: лекція "Україна, Європа та ліві"
проф. Сергій Плохій: лекція "Нова Україна у Новій Європі: погляд історика"
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки