fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-04-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Активні та безстрашні – такі наші добровольці

Добровольці Студреспубліки продовжують робити добрі справи. У дворах Троєщини, Шулявки та Русановки вранішня зарядка, яку проводять наші добровольці, вже встигла стати гарною звичкою. А по вечорах дружинники-республіканці патрулюють столичні вулиці та захищають нас [+ відео: укр, en].

Практично щодня проводяться ранкові зарядки для підняття настрою, самопочуття та бадьорості духу і тіла громадян. Як правило, участь у активностях бере молоде покоління, однак, дуже часто долучаються діти та люди середнього віку. Хотілося би наголосити, що ранкові зарядки – активність до якої можуть приєднуватися абсолютно всі люди, незалежно від віку та статусу. Заходи проходять у зручний уранішній час для того, щоб можна було набратися енергії на весь день і витратити її з користю.

Одним із активних добровольців, що проводить зарядки в Києві є Діонісій Філонов. У відеосюжеті, що додається, мова йде про зарядку, яка відбулася 29 березня 2014р. по вул. Марини Цвєтаєвої 16.

Крім зарядок, освітніх курсів, паралельно з різноманітними іншими корисними справами, що втілюють громадяни, котрі стали добровольцями Студреспубліки, є одна така, на яку слід звернути особливу увагу, а її учасників – шанувати по-особливому. Мова йде про дружинників. Патрулювання силами загонів дружинників по Києву є надзвичайно відповідальна та навіть небезпечна робота. Адже хлопці виявляють бажання всю ніч чергувати по вулицях задля спокою та безпеки нас із вами. Ніяких коштів вони не отримують, а лише жертвують своїм часом і силами. І патрулюють не тому, що сьогодні це, через політичні причини, стало модним, а тому, що така практика є нормальною. Важливо, що наші дружинники є для міліції офіційними, а значить діють у рамках законодавства.

Зокрема, найактивніше чергування силами добровольців Студреспубліки проходить у Голосіївському й Оболонському районах столиці. Найпослідовнішими з дружинників є доброволець Денис Сухенко та новачки Віталій Чумак і Юрій Осоватов.

Ми висловлюємо подяку всім нашим добровольцям і запрошуємо громадян України приєднуватися. Серед інших напрямків роботи є: боротьба з корупцією, курси з української та російської мов, комп’ютерної грамотності, суботники, також ми збираємо інформацію про проблеми мікрорайонів для подальшого їх ефективного вирішення тощо.

Ви, саме Ви, також можете долучитися до добровольчих ініціатив або стати організатором власної події (а ми допоможемо Вам знайти однодумців), потрібно лише звернутися до нас за тел.: + 38 093 38 77 050 або іншим зручним для Вас способом.

Стежте за нашою діяльністю в соціальних мережах.

    

Відео з активностей можна переглядати на нашому YouTube-каналі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк