fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-06-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Аграрка студреспубліканська — Poltava – 2011

21 година безперервного сну – рівно стільки знадобилось часу, щоб отямитись від головної студентської події року – Студреспубліки Полтавської державної аграрної академії, як то кажуть, „відгуділи” :-).

27 травня о дев’ятій годині ранку близько 70 найвідірваніших студентів ПДАА сіли в два автобуси (на 20 місць кожен), і поїхали кудись подалі від міста, від нормальних людей – на "Студентську республіку". Що воно таке „СР”, і з чим його їдять, ніхто не знав, але всі чомусь були дуже веселі і збуджені, в передчутті чогось неймовірного.

Почалось все, як завжди, з екшену під назвою „видача матраців” (їх, на диво в цьому році всім вистачило усім), потім всіх розселили по будиночкам і почався етап „ А шо тут треба робить? Куди всі побігли? Коли нам пиво повернуть?” Увечері відбулася посвята у „справжні студреспубліканці”. Щоб пройти відбір і не поїхати назад додому, кожен мусив вистояти у надскладних випробуваннях смуги перешкод: виключно у вбранні з природних компонентів, із закритими очима і лише реагуючи на підказки друга, пройти вогонь, каміння, воду, бар`єри і колдобини. У “общаковому” котлі руками серед курячих голів та лап майбутні республіканці шукали маленький амулет — підтвердження статусу студреспубліканця.

Зайнявши міця навколо п`яти кострів, молода кров була охоплена історіями становлення Студреспубліки на Полтавщині, а особливо у аграрній академії. У ролі старійшин були мудрі випускники аграрки, у минулому зачинателі активного студентського руху Максим Петренко, Олег Слизько, Тарас Підтоптаний, Олена Лобач та Владислав Шелест.

Потім всі пішли дивитися на головного красеня Студреспубліки, ним в цьому році став Славен Лайтарь, студент факультету економіки та менедменту. Подивились, похлопали, далі — хто куди: мафія, квест, нічна туса. О тертій годині з горем пополам полягали, але не всі… 

Субота почалося рано – о 7 годині ранку! Зарядка, сніданок і …на роботу! Ото де кіпеш почався, бо як і скрізь, вакантних місць було мало, а за „плювання в стелю” ще й добряче штрафували. Працювали хто де, а потім грошей заробили і вирішили зайнятися серйозною справою-політикою (якось не солідно воно сміття по території збирати). Як бачимо, навіть молодь розуміє, що без грошей у політику нічого лізти — прим. авт.

Почався процес створення партій, вибори, а серед новоспечених республіканців знайшлися ті, які наслухалися якихось невідрефлексувавших минулого року студентів і повелися на те, що кожного року вибори зриваються. Молодь не хотіла реєструвати партії, бо ніби ж заново потім прийдеться. Але ну тут було! Зареєстровано старшим поколінням дві партії "CPG" і  "Сало". З’ясовувати відносини пішли на дебати. Там взагалі цирк почався – одним з представників від партій був шмат сала Сало Салович, йому питання задавали, що цікавіше — отримували відповіді (я вже почала сумніватися в своїй адекватності поки це все спостерігала). Вибори відбулися і до магістрату не потрапив жоден “вумний” мажор.

До виборів мера Студреспубліки громадяни підготувалися славно — аж 7 кандидатів: Єлизавета Мекєшкіна, Валєро Красноштан, Антон Супрун, Валерія Васільєва, Максим Петренко, Денис Дєдов і Руслан Щасливець. Беззаперечну перемогу здобув Антон Супрун, студент інженерно-технологічного факультету, який і поведе команду аграрної академії до вершин регіональної Студреспубліки. Щоправда, владу здобули, а що з нею робити і як — не знали. Думали до 4-ї ранку, а потім вирішили запитати досвіду у наших мудрих пенсіонерів, які вже на заслуженому, отримують пенсії і коло них по дві гарненькі соціальні працівниці. Порушивши їх спокій, отримали вичерпну відповідь: “владу не отримують, її виборюють”.

А от поцінювачі жіночої вроди у цей час були на конкурсі „Перша Леді”. Найпрекраснішою визнали Олену Хоменко, студентку факультету ветеринарної медицини, вона й поїде на регіональну доводити усім, що найгарніші дівчата навчаються саме у аграрній академії.

Ранком усі зібрали манатки, друзів під кущами, сміття під будиночками і пішли рефлексувати. Поговорили, кожен сказав що про кого думає, що кому потім обіцяє і за що, і поїхали додому – СПАТИ!!!

Студентська рада Полтавської державної аграрної академії та її голова Тетяна Бардіна висловлюють щиру подяку ректору академії, професору Писаренку Віктору Микитовичу, Виконавчому комітету Полтавської міської ради за сприяння Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (О.Буднікова, А.Іванюк) та Управління охорони здоров`я, а також Полтавському РВ УМВС України у Полтавській області.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анастасія Коломіна, голова прес-служби Студреспубліки ПДАА