fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

А ось Студреспубліка і в Івано-Франківську

Практично в усіх регіонах України Студреспубліка вже проведена. Ось і настав час, щоб вона пройшла і в Івано-Франківську. 21 липня 2012р. о 9.00 у парку імені Т.Г.Шевченка на малій сцені відбудеться найцікавіше дійство.

Цей захід, не просто традиційна зустріч молодих і активних, це мульти-фестиваль, який дає можливість розкрити себе загалом: свої вміння, свою активність, комунікабельність, вміння слухати і домовлятися, розкриває все те, чого так часто бракує в нашому житті.

Партнером проведення цьогорічного мульти-фестивалю виступила Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області.

Традиційно,  основу Студреспубліки в Івано-Франківську складатиме оргдіяльнісна гра та вибори Студентського мера і магістрату. Однак, куди ж без літніх, цікавих  і просто розважальних суб-фестивалей. На вас чекають: конкурси краси «Перша Леді» та «Містер Студреспубліки», Дебати, Мафія, а також флеш-моб. А ввечері запланована Нічна туса, феєричний концерт та найкрутіша літня дискотека.

Ти повинен там бути. Для цього необхідно лише пройти елементарну онлайн-реєстрацію  та привести разом з собою команду друзів із 8-10 чол.

Найкраще лише попереду! Недарма, тема гри «Місто моєї мрії».

Тому, відкинь всі свої попередні плани, забудь про негаразди в країні та традиційні політичні суперечки і, до зустрічі, на Студреспубліці-2012 в Івано-Франківську!

Контакта особа: Наталія Семянів – 098 63 16 009

Подія "ВКонтакті": http://vk.com/event40558627

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк