fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-05-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Як стати й бути вільним громадянином

Республіканці роблять вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства величезним обсягом повсякденної праці та реалізацією багатьох проектів, що сприяють формуванню вільного громадянина. 17 травня 2019р. у Полтаві спільно з Полтавською державною аграрною академією за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Полтавської міськради проводитимемо IV Громадянський лекторій «Громадянин, громада і держава». Реєструйтесь для участі!

Необхідність потужного громадянського просвітництва в Україні беззаперечна. Вільні люди мають усвідомлювати свої права, боротися за їх розширення та вміти застосовувати. Саме це основа цивілізованих суспільств. Громадянські лекторії – важлива ініціатива Студреспубліки, яка збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян разом для діалогу про інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності. Як стати учасником/цею полтавської події – нижче.

 

 

 

 

 

Послідовно, за участі провідних мислителів/ьок і практиків/ес України та зарубіжжя, на різних проектах Студреспубліки досліджується проблематика модернізації України та світу. Акцентуємо, що сутність цього процесу – досягнення нормального життя, встановлення і розширення свобод, втіленні прогресивних інновацій – полягає у ефективному зосереджені сил громад і держави навколо інтересів кожного громадянина.

Історія Громадянських лекторів, унікального для України формату громадянського просвітництва, невипадково розпочалася з теми «Вільні громадяни – сильні громади – запорука ефективної держави» (або простіше – «Громадянин, громада і держава») ще у 2015р. на Полтавщині.

Сьогодні ж, коли криза поглиблюється і супроводжується загостренням протиріч, а часто і відвертою ворожнечею між різними групами народу, влади, активної громадськості, журналістів/ок і політиків/ес, ця тема ще актуальніша.

До участі в IV Громадянському лекторії: «Громадянин, громада і держава», що відбудеться 17 травня з 09:30 до 19:00 (початок реєстрації о 09:00) у конференц-залі Полтавської державної аграрної академії (м. Полтава, вул. Сковороди 1/3, навч. корпус №4, ауд. 419), запрошуємо прогресивних громадян/ок — інтелектуалів/ок, активістів/ок, підприємців/иць, робітників/ць, журналістів/ок, студентів/ок незалежно від раси, національності, мови, віросповідання, ґендеру, політичних поглядів, віку, статків тощо. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Формат – інтенсивний Лекторій із вільним обговоренням ґрунтовних доповідей на зазначену тему. Розгортання теми відбуватиметься з точки зору існуючої проблематики й можливих загроз у майбутньому. Громадянський лекторій – територія свободи без цензури і хейтспічу, де кожна думка важлива і де немає правильних чи неправильних позицій.

Із питань участі у ІV Громадянському лекторії та його медіа-супроводу: Олександр Волощук, (050) 380 43 22.

Партнери: Полтавська державна аграрна академія, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Полтавської міськради, Газета прогресивних людей «Нова Республіка», видавництво «Саміт-книга».

Умови участі 

Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; інновації та «нова індустріалізація»)
Про ІI Громадянський лекторій у Києві (2018; політика пам’яті) 

Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2018; свобода слова) 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2018; інновації та «нова індустріалізація») 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2017; політика пам’яті) 
Про ІІI Громадянський лекторій у Полтаві (2017; громадянин, громада і держава) 
Про I Громадянський лекторій у Києві (2017; свобода слова) 
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016; громадянин, громада і держава) 
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015; громадянин, громада і держава) 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки