fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

37% молоді думає про еміграцію

Саме такою була тема опитування жителів міста, яку проводила студентська молодь з 11 вишів. Охочих висловити свою думку було доволі багато: загалом було опитано 214 респондентів віком від 16 до 35 років.

У номінації "Відносини з державою" свободу та відповідальність обрали 10%, підтримку держави та вищі податки — 73%, спільну справу — 17%. В номінації "Політичний режим" за реальну демократію  висловилися 63%, за сильного лідера 32%, за владу місцевих громад 5%.

Номінація "Майновий аспект" показала, що найбільше респондентів виступає за рівність добробуту в кожного (42%). Власному добробуту віддала перевагу третина опитуваних. Спільне майно та працю відзначили 25%.

Створювати країну своєї мрії власною професійною діяльністю прагне 8%, громадською або політичною активністю — 12%, про еміграцію думають 37%, не вірять в існування країни мрій — 13%, байдужими до цього питанння виявилися 10%.

Висновки, гадаємо, читач зробить сам…
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Антон Євтушок