fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Закарпаття

30 червня в Ужгороді відбулись вибори губернатора…

30 червня закарпатська молодь зібралась в Боздоському парку, щоб обрати молодіжного губернатора та молодіжний парламент, тому що в Ужгороді проводилась студентська републіка. Організатором студентської республіки виступив НДЛМ (голова — Володимир Білонка) за сприяння спілки молодих соціалістів.

Близько ста молодих людей розпочали ранок понеділка з прибирання території: галявина, на якій було заплановано студентську республіку, була звільнена від сміття. Встановили намети та звукове обладнання, студентство почало збиратися.

На цьогорічну студентську республіку зібрались молодіжні організації різних напрямків діяльності: від розважальних до соціальних. Також було багато молодих людей, які не представляли жодної молодіжної організації, але жваво брали участь у дебатах, і їх голоси були, напевно, вирішальними в молодіжно-губернаторських перегонах.

Олександр Шелевей, один із кандидатів на посаду молодіжного губернатора, голова Закарпатського обласного товариства допомоги сиротам «Доля», привів дітей-сиріт, які не залишились без уваги, взяли участь у спортивній частині республіки, а також молодь зібрала для них гроші на морозиво.

На початку ведучі з Корпорації свят «Не Понял» оголосили план республіки. І все почалось.

Студентська республіка складалась з двох частин: спортивної та дебатів з голосуванням. В рамках спортивної частини було проведено змагання з футболу, волейболу. На жаль, змагання з бадмінтону не вдалось провести через відсутність бажаючих. У змаганнях із футболу перемогла команда «Хлопці-олігархи» — збірна молодих діджеїв міста, а в змаганнях з волейболу перемогу здобула жіноча команда «Туристки», які представляли географічний факультет і, зокрема, кафедру туризму УжНУ.

Після спортивних змаганнь і ситного обіду були представлені кандидати на посаду молодіжного губернатора. Реальних кандидатів виявилось двоє: Олександр Шелевей — студент географічного факультету, голова Закарпатського обласного товариства допомоги сиротам «Доля» та Воронов Пилип – голова молодіжної організації «EXIT». Дебати були організовані молодіжною організацією «Закарпатська ліга КВН» і проведені в форматі телешоу. Кандидати розповідали про себе, про свої досягнення, а студенти ставили запитання до них. У результаті перемогу з незначним відривом здобув Воронов Пилип. Його програма, яка базувалася на пропаганді здорового способу життя і попередження СНІДу та наркоманії, мала трохи більший успіх. Також було обрано 10 членів студентського праламенту Закарпаття із найактивніших учасників молодіжних організацій та найактивніших студентів.

Завершилось усе яскравим шоу та дискотекою. Вкотре гарне молодіжне свято з серйозним напрямком вдалося.     
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки