fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-05-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Будь вільним громадянином завжди

1747c1cb990b496ca5e2443cd328cd6aСтудреспубліка робить свій внесок у розбудову громадянського суспільства величезним обсягом повсякденної праці та реалізацією багатьох проектів, що сприяють народженню вільного громадянина. Тому, 19 травня 2017р. спільно з Полтавською державною аграрною академією за підтримки Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування проводитимемо III Громадянський лекторій «Вільні громадяни – сильні громади – запорука ефективної держави». Запрошуємо!

Необхідність потужного громадянського просвітництва в Україні – беззаперечна. Вільні люди мають знати свої права, боротися за їх розширення та вміти застосовувати. Саме це основа цивілізованих суспільств. Громадянські лекторії – важлива ініціатива, яка збирає активістів, експертів, молодих лідерів і просто небайдужих громадян разом для діалогу про універсальні цінності та шляхи їх імплементації в життя. Що буде під час уже третього Лекторію в Полтаві і як туди потрапити – читайте далі.

Організатори ставлять за мету створити потужний осередок інтелектуальної, змістовної роботи, що стало б засобом посилення актуалізації модернізаційних змін на Полтавщині й Україні в цілому.

photo_2017-05-03_16-48-09IMAG2140(1)photo_2017-05-03_16-48-01

 

 

 

 

 

Сьогодні існує криза комунікацій між народом, владою, громадськістю, науковцями, журналістами та політиками. Отже, наскільки ми готові працювати із запереченнями, вести вільну дискусію, сприймати альтернативні думки й позиції, обговорюватимемо за участі провідних фахівців 19 травня з 10:00 до 20:00 (початок реєстрації о 9:30) під час Громадянського лекторію«Вільні громадяни – сильні громади – запорука ефективної держави», що проходитиме в залі засідань вченої ради Полтавської державної аграрної академії (м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3, навч. корпус №4, ауд. 417).

Формат події – інтенсивний лекторій із вільним обговоренням доповідей на зазначену тему. Розгортання теми відбуватиметься, насамперед, з точки зору існуючої проблематики й можливих загроз у майбутньому.

photo_2017-05-03_16-48-36(1)

До участі запрошуються всі прогресивні громадяни, активісти, журналісти, незалежно від політичних поглядів, віку, статі чи статків. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

З питань участі у Громадянському лекторії та медіа-супроводу звертатися за тел. (099) 794-64-60, Олександр Єжов – заступник голови Полтавської Студреспубліки.

Умови участі 

Про Громадянський лекторій у Києві (2017)  
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016)  
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015)  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки