fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

28 липня: Феєрія краси та розуму «Перша Леді»

28 липня, о 19. 00  у R’n’B beach cafe відбудеться Київський етап загальнонаціонального конкурсу краси особистості «ПЕРША ЛЕДІ»

 А Ви вірите, що розум, краса та витривалість можуть бути успішно поєднані в одній людині? Повірте, це абсолютно реально! Вже зовсім скоро у Києві, 28 липня 2011р., о 20. 30, в Клубі «Кокос» (Гідропарк, за Венеціанським мостом) відбудеться феєричне шоу, в якому візьмуть участь 14 красунь — чарівних студенток із усього Києва.

Даний проект вже давно перейшов рамки традиційних конкурсів краси. З кожним роком проект розширював рамки та географію своєї діяльності. Вперше у 2008 році в конкурсі взяли участь іноземні учасниці.

Одним з головних завдань конкурсу є прояв найкращих якостей юних Леді, їхніх умінь і талантів — тому кожна з учасниць належним чином підготувала демонстрацію свого найяскравішого таланту, що продемонструє глядачам на Конкурсі краси. Окрім того, справжня Леді повинна мати прекрасні зовнішні дані, особисті якості, вміння триматися на сцені та вміння висловлювати свої думки, аристократичність та харизматичність, що теж оцінюватиметься компетентним журі.

Основною метою організаторів Конкурсу є не лише оголошення звання найгарнішої студентки м. Києва, а й сприяння підготовці учасниці до півфіналу, забезпеченню переможниці подальшого особистісного і професійного розвитку. Саме тому кредо Конкурсу в тому, що це Конкурс не лише зовнішності, а Конкурс краси особистості.
Переможниці отримають цінні призи, а також право приймати участь у півфіналі Загальнонаціонального конкурсу краси особистості <<Перша Леді>>, який відбудеться наприкінці серпня 2011р. у Криму, на березі моря, у рамках фіналу Студреспубліки-2011.

Для довідки: 4 червня 2011 року у Києві в Національному академічному театрі оперети вперше відбувся фінал загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді України-2010». Участь у конкурсі взяло 13 красунь — найкрасивіших студенток із усієї України. Перемогу здобула Анастасія Шеремета з Тернополя. Киянка Ольга Харченко виборола звання Перша Леді глядацьких симпатій України.

Детальніше про Конкурс 

Яскраве шоу фінального етапу конкурсу «Перша Леді» у Києві стане гарним подарунком для гостей: прекрасні ведучі, захоплююча драматургія свята. В програмі: для Вас співатиме й виступатиме Денис Мусаєв, зачарує східними танцями Анна Циркаль,також співатиме Заслужена артистка України, Посол миру, Кавалер ордену Святої Марії – Наталія Шелепницька та лауреат міжнародних премій Дмитро Андрієць, а на завершення ви побачите захоплююче фаєр шоу, та багато інших зірок, з якими буде змога вільно поспілкуватися.

Після гранд-шоу на всіх гостей чекає святкова дискотека від клубу «Кокос»

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” 
Партнери: Слов’янський фонд Парк "Київська Русь", Модельне агенство "Fashion Look», Київський клуб воздухоплавального спорту "ПІЛОТ".

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки