fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-05-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

20 травня: Стратегічний саміт. Запрошуємо!


Live video from your Android device on Ustream

Суспільна рівновага підтримується лише безперервною працею.
В.І.Вернадський 

Завершено відбір найкращих конкурсних матеріалів проекту “Новий старт. Сценарії майбутнього” та визначено  учасників Стратегічного саміту, що відбудеться 20 травня 2013р. о 13.00 у Дослідницькій бібліотеці Могилянки. Традиційно до участі в Саміті долучаються інтелектуали, а цього року відкриту лекцію прочитає всесвітньовідомий історик Сергій Плохій.

Студенти, аспіранти, наукові співробітники, підприємці, представники активної молоді з усіх куточків нашої талановитої країни 17-19 травня 2013р. зберуться разом у Києві задля того, щоб написати сценарії майбутнього України та світу.

Переможці конкурсного відбору будуть запрошені до участі в оргдіяльнісній грі, що стане базою пошуку, розвитку та винайдення концептуально нових, актуальних та дієвих рішень щодо подальшого розвитку України. Головне проблемне завдання, яке буде вирішуватися на оргдіяльнісній грі — “Сценарії майбутнього”. У процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та віднайти відповіді на найскладніші питання, перейти на якісно новий рівень мислення учасників.

Напевне, всі погодяться, що Україна не має свого конкретного сценарію розвитку, а важливі рішення приймаються хаотично та не зовсім обдумано. Саме тому, результатом проекту має стати документ — напрацювання Стратегії-2050 для України, на основі сценаріїв, які будуть написані учасниками проекту. 

Завершальною частиною проекту "Новий старт" стане Стратегічний саміт (13.00, 20 травня 2013р., м. Київ), що пройде у вигляді презентації напрацьованих у рамках проекту рішень і короткої презентації найкращих конкурсних робіт. Також під час заходу відбудеться нагородження переможців проекту. 

Важливою подією під час Стратегічного саміту буде проведення публічної лекції на тему "New Ukraine in New EuropeA historians perspective" ("Нова Україна у Новій Європі: погляд історика") від спеціально запрошеного гостя, професора Гарварду, історика, одного з провідних світових спеціалістів із історії Східної Європи Сергія Плохія. Також 21 травня він перебуватиме із візитом у Донецьку, де у Донецькому національному  університеті прочитає відкриту лекцію.

Під час Стратегічного саміту відбудеться спілкування та обговорення проблем у будь-якій галузі економіки, освіти, науки, соціальної та військово-патріотичної сфери з гостями Саміту. Крім цього, учасники матимуть можливість поспілкуватися з відомими науковцями, бізнесменами, громадськими діячами, журналістами та просто цікавими та розумними людьми.

Участь у Стратегічному саміті безкоштовна!

Стати учасником і свідком визначної події весни дуже просто. Потрібно лише пройти елементарну онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Поспішайте! Кількість місць обмежена.

Стратегічний саміт відбудеться 20 травня о 13.00 у Дослідницькій бібліотеці, що знаходиться на 2-му поверсі Староакадемічного корпусу Національного університету "Києво-Могилянська академія" за адресою: м. Київ, вул. Григорія Сковороди 2 (ліворуч після входу на територію НаУКМА, біля трапезної "Академія"). 

За довідками звертатися: (044) 529-13-75.

Для ЗМІ — 097 883 22 26, (Віра Андріюк), акредитаційну форму направляйте на пошту brand-manager@studrespublika.com 

Пряма онлайн-трансляція доступна на сайтах Лівий берегПлатформа, ІА "Наголос", Студреспубліка

CROCS 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки