fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-05-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Студреспубліка запрошує на II Громадянський лекторій

АудиторіяЗ 11 по 12 червня 2016р. на базі Полтавської державної аграрної академії Студреспубліка проводить II Громадянський лекторій «Вільні громадяни – сильні громади – запорука ефективної держави». Запрошуємо всіх небайдужих громадян на цей всеукраїнський захід!

Необхідність потужної громадянської просвіти в Україні – беззаперечна. Вільні люди мають знати свої права, боротися за їх розширення та вміти застосовувати. Саме це основа цивілізованих суспільств. Студреспубліка робить свій внесок у розбудову громадянського суспільства величезним обсягом повсякденної праці та реалізацією багатьох проектів, що сприяють народженню вільного громадянина. Громадянські лекторії – важлива ініціатива, яка збирає активістів, експертів, молодих лідерів і просто небайдужих громадян разом для діалогу про універсальні цінності та шляхи їх імплементації в життя. Що буде під час уже другого лекторію в Полтаві і як туди потрапити – читайте далі.

Минулого року Студреспубліка провела вперше інноваційний проект – всеукраїнський Громадянський лекторій на тему «Вільні громадяни – сильні громади – запорука ефективної держави».

Організатори ставлять за мету створити потужний осередок інтелектуальної, змістовної роботи, що стало б засобом просування модернізаційних змін на Полтавщині й Україні в цілому. Формат заходу – інтенсивний лекторій із подальшим обговоренням доповідей на зазначену тему, секційна робота над обговоренням прогресивних ідей щодо розвитку громад в Україні.

Актуальність лекторію полягає у важливості ролі громад у забезпеченні прогресу суспільного ладу та поштовху до якісних змін. Занепокоєння викликає й імітація здійснення вкрай потрібного проекту децентралізації, а направду – демократизації, в Україні, коли б влада від олігархічних ієрархій переходила до мереж громад і вільних громадян.

ЛекториАудиторія

Серед доповідачів плануються відомі українські, іноземні та місцеві філософи, політологи, футурологи, медійники тощо, такі як філософ Сергій Дацюк, політологи Андрій Окара й Андрій Мішин, психолог, священик о. Антоній Рудий, правозахисник Михайло Чаплига, краєзнавець Олег Лебединський та ін.

ЛекториУчасть у лекторії візьмуть громадсько-політичні активісти регіону, соціально активні гості, передусім, лідери республіканців із інших регіонів України та представники органів державної влади і місцевого самоврядування (зокрема, представники новостворених об`єднаних громад), науковці, журналісти, блогери та студенти. У програмі лекторію передбачено засідання круглого столу на тему розвитку громад різних регіонів України.

СпікериЗапрошуємо всіх прогресивних громадян, незалежно від політичних поглядів, віку, статі чи статків узяти участь у дискусії навколо життєнеобхідного питання – розвитку громадянського суспільства в Україні.

Офіційне відкриття 11 червня 2016р. о 10:00 у залі засідань вченої ради Полтавської державної аграрної академії (м. Полтава, вул. Сковороди 1/3). Із питань участі у лекторії та медіа-супроводу звертатися за тел. (099) 794-64-60, Олександр Єжов – заступник голови Полтавської Студреспубліки.

Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015р.)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки