fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
29-12-2011 / всі теми /  Україна

19 грудня відбувся фінал І Студентського турніру зі Scrabble

Культова гра мільйонів, що тільки розпочинає свій шлях в Україні, стрімко набирає обертів. Лише впродовж місяця українська версія настільної гри Scrabble знайшла своїх прихильників серед тисячі студентів. Розумники, більше, ніж з двадцяти університетів Києва, взяли участь у І Студентському турнірі зі Scrabble. Інтелектуальна боротьба завершилася 19 грудня 2011 року в клубі "Sorry, Бабушка". 

 

 

 

Протягом чотирьох годин 28 команд завзято змагалися за звання найкращого знавця української мови. Тисячі слів на гральній дошці, творчі та розумові конкурси, запальні ведучі та надзвичайні подарунки – фінал І Студентського турніру зі Scrabble успішно підсумував рік минаючий. Українське студентство має невичерпну наснагу, інтелектуальний потенціал, розумний азарт і залізну хватку переможця.

До півфіналу увійшло 12 команд, кожна з яких отримала в подарунок набір гри Scrabble.

Переможцями стали 3 команди: "НТСА НАУ", "Періс О’Хілтон" та Lucky. За перше місце інтелектуальний партнер заходу — компанія PocketBook — подарував кожному гравцю з команди "НТСА НАУ" по планшету PocketBook A 10", за друге — електронні книжки PocketBook Pro 902 для команди "Періс О’Хілтон". Команда Lucky, що відзначилася третім місцем, отримала 4 сертифікати на 500 грн для придбання техніки у мережі магазинів цифрових рішень MOYO, а також призи від hand-made партнера — магазину "Штуки". Завдяки інформаційному партнеру І Студентського турніру зі Scrabble — компанії Business. People — організаторам заходу вдалося зробити турнір масштабною подією. 

Захід відбувся за підтримки ВМГО “Студентська республіка”.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Шехоткіна