fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-05-2009 / всі теми /  Україна

15 травня в Луцьку працівники ДАІ переховувались від студентів

15 травня в рамках студентського фестивалю «Студіналія» відбулось змагання з квесту. Який став чи не найбільш захоплюючим змаганням «Студіналії». Про це повідомляють в прес службі ВОО НДЛМ. Участь в квесті брали команди майже з усіх вузів Луцька.
Старт команди взяли біля головного корпусу ВНУ імені Лесі Українки і один поперед одного побігли на перше завдання в якому їм для отримання наступного завдання потрібно було заспівати народну пісню «А я молода на базар ходила» у відділі молоді Луцької міської ради. Саме це завдання стало дуже складним для учасників, оскільки майже ніхто з них не знав тексту цієї пісні. Але з допомогою інтернету вони зуміли його виконати. У відділі молоді агент давав командам наступне завдання в якому розгадкою була прохідна пластмасового заводу. А вже на цій точці команди отримали завдання в якому їм потрібно було знайти на площі біля ЦУМу агента і сказати йому наступні слова : «Я Вас люблю і жити без Вас не можу». Події що розгорнулись на цій точці приблизно о 18 годині нагадували зізнання у коханні на День Валентина. А оскільки команди не мали приблизного уявлення як виглядає агент то їм довелось освідчуватись в кохання багатьом перехожим, які просто не розуміли , що відбувається.
 
Після цього надскладного завдання команди почали блукати не лише центральною частиною міста, а і у більш віддалених його районах.. Загалом на протязі наступних завдань командам довелось частувати печивом охоронців спиртзаводу, пов’язати історію Луцька з епохою Середньовіччя, розгадати таємницю Бермудського трикутника на 40-му кварталі, знайти «штаб-квартиру» піратів у нашому місті, і засипати компліментами оператора однієї з автозаправних станцій Луцька. І саме ця точка була найбільш підступною і майже не реальною у виконанні. Для перемоги командам потрібно було сфотографуватись у повному складі з патрульним автомобілем ДАІ і принести на фініш фото. Першими із цим завданням справилась команда з Луцького гуманітарного університету з оригінально простою назвою «Команда» , які з загальним часом 7 годин 35 хвилин здобули перемогу в цьому квесті. І як розповіли учасники команди по закінчення гри, що для того щоб сфотографуватись з працівниками ДАІ їм довелось об’їхати пів міста, бо не могли їх знайти а коли знаходили то стражі порядку відмовлялись позувати на камери і просто тікали від студентів.
 
Але не минуло і 5 хвилин як до місця фінішу на великій швидкості з увімкненими сиренами підїхав автомобіль ДАІ. І головним здивуванням для всіх стало те що з салону авто вибігли учасники команди «Щасливі разом» КТБ ВНУ, які і розвіяли у всіх сумніви про співпрацю працівників ДАІ і студентів.
 
Саме за цей неочікуваний фініш другої команди оргкомітет вирішив їх також запросити для нагородження 28 травня. Коли відбудеться закриття «Студіналії».
 
Організаторам квесту виступила Волинська обласна організація Народно-демократичної ліги молоді.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВОО НДЛМ