fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2010 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

12 років — завершений природній цикл

23 червня у Києві за участі організаторів Студреспубліки різних років (переважно киян) відбулося цікаве та бурхливе засідання круглого столу на тему «Студентська республіка» — проект кількох поколінь молоді». Наводимо найбільш цікаві думки, які пролунали.

Павло Вікнянський, Лідер Студреспубліки, голова Міжнародного оргкомітету з підготовки та проведення «Студентської республіки-2010»:

«Студреспубліка — це феномен, що розбудовує державу, в якій живуть люди, для котрих Україна є найбільшою цінністю. На даний момент Студреспубліка уже переросла “шортики” молодіжної організації. Про це говорить хоча б рівень проблематики, яка нами піднімається, проведений “Новий старт”, розроблена Стратегія-2050 для України і те, що ми стали широкою мережею, залучивши тепер і поважних експертів, і виші.

Останній конкурс проектів у Мінсім’ямолодьспорті показав, що Студреспубліка є громадським проектом номер один у державі. Студреспубліка “захопила” всю країну, ба більше — незабаром вона відбудеться уже і в Білорусі. Студреспубліка зараз перетворює Україну, і від нас залежить, яким саме майданчиком для перетворення і спілкування нової еліти України вона стане».

Людмила Супрун, голова правління Українського фонду миру, політик, багаторічний партнер:

«Студреспубліка – єдиний в країні майданчик для стратегічного моделювання. Зараз стоїть питання: як перевести потенціал і запал Студреспубліки щодо того, що робити для країни в реалі? Студреспубліканці, навіть якщо вони підтримували якусь конкретну партію, ніколи не намагалися залучити туди інших, вони в рамках проекту створювали свої ігрові партії — і це був чистий креатив. Це було відображенням системи абсолютно вільного вибору».

Богдан Назаренко, начальник відділу у справах сім»ї, молоді та спорту Дарницької РДА м. Києва, один із фундаторів проекту:

«Потрібно визначити нові вершини. Гарна ініціатива — залучення інших молодіжних організацій, вихід за межі студентського кола. 12 років — завершений природній цикл, і тому всім треба консолідуватися, аби напрацьовані ідеї мали продовження.

Свого часу треба було показати себе власними справами, і цією справою стала Студреспубліка. Полігон ідей, основа — лідери молодіжні, лідери студентського самоврядування. Площадка, де можна розвиватися і будувати своє майбутнє, будувати взаємовідносини на основі реальної демократії».

В’ячеслав Богуславський, член Стратегічної групи з підготовки Стратегії-2050 для України, «свіжий» студреспубліканець:

«У Студреспубліки відкриті двері. Проект, в якому в ігровій формі є можливість обговорити всі проблеми України — це унікально. Тут головне — ідеї та абсолютна відкритість. Це супермайданчик, який може об`єднати кращі уми України. Створена стратегічна група, яка розробляє проект, створений під час “Нового старту”. Треба підбити підсумок и довести всім, що у нас є один план — Україна, в якій ми хотіли б жити.

Якщо громадська організація переростає в щось більше – це нормально і природно. Вважаю, що в рамках фінальної серпневої республіки нам необхідно максимально посилитися і спробувати реалізувати наші основні завдання, щоб нарешті перейти до дій.

Фішка Студреспубліки — те, що вона дзеркально відображає все те, що відбувається в Україні, це треба берегти. Якщо раптом в Студреспубліку почнуть втягуватися існуючі партії, Студреспубліка нічим більше не відрізнятиметься від інших.

Наша перевага — це молодь, адже інколи в наших учасників виникають такі ідеї, що дивуєшся: як вони взагалі могли з’явитися?! І найдорожче, що ми зараз маємо — також це молодь, яка вболіває за свою країну. Багато хто приходить розважитися, безперечно. Але Студреспубліка — спільне мистецтво, яке дає можливість людям проявити себе. Навіть ті, хто приїжджає на “Нічну тусу” Студреспубліки, не зможуть не захопитися».

Володимир Крутько, голова всеукраїнського оргкомітету Студреспубліки (2004-2006рр.), співавтор ідеї фіналу Студреспубліки в Криму:

«Студреспубліка з самого початку намагалася бути вірною своїм завданням. Зараз нам потрібно дивитися в майбутнє. І головне тут — спільна діяльність, діалог між усіма, хто колись мав відношення до Студреспубліки і хто задіяний зараз».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки