fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-06-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

1 червня – свято добра та щирих посмішок

Міжнародний день захисту прав дітей щорічно святкується 1 червня. У цей день наші креативні та небайдужі республіканці влаштували справжнє свято для маленьких відвідувачів! Дніпропетровська Студреспубліка розташувалась на території Монастирського острова, напроти славнозвісного зоопарку, і разом із ДООО «Зоотурбота» показали мешканцям міста, що таке справжня турбота про навколишній світ.

Ви дізнаєтеся, як святкували День захисту дітей республіканці Дніпропетровську, чому свято проходило саме в зоопарку, які конкурси були проведені для діток, а найголовніше — чи принесло свято радість малечі.

3

9
О 12-й ранку «Зоотурбота» презентувала проект реконструкції зоопарку, з урахуванням усіх особливостей догляду за тваринами. Макет нових вольєрів, система фінансування та шефська програма у зоопарку – все це було представлено для ознайомлення відвідувачів. Проект модернізації зацікавив не тільки дорослих, а й діточок, — вони з цікавістю розглядали фігурки тварин та яскраві картинки майбутнього зоопарку.

2
4

О 13-й годині стартували довгоочікувані розваги для дітей, а республіканці, з огляду на актуальність благоустрою зони для тварин, прагнули зорієнтувати ігри та розваги з огляду на проблеми життя та догляду тварин, що мешкають у Дніпропетровському зоопарку. Команди учасників Студреспубліки-2015 привели з собою друзів, і жодна дитина у цей день не залишилась без уваги. У програмі Студреспубліки Dnepr Style були і міми, і фокусники, і навіть, майстер-класи з хіп-хопу. Вікторини, малювання на папері та на асфальті, різноманітність ігор та магія мильних бульбашок — все це зробило день діточок незабутнім.

1

7
За правильні відповіді у вікторинах дітки отримували приємні подарунки: наліпки з зображенням тварин і солодкі призи, а найкмітливіші – іграшки. Благодійна місія зоотурботчан також набула широко розмаху завдяки ярмарку хенд-мейд прикрас, іграшок і… неймовірно шаленим іграм. Діти залишились задоволеними, а батьки раді тому, що такий особливий день, насичений посмішками їх чад, став днем єднання та щирої радості усіх маленьких відвідувачів.

6

8
І вже за традицією, захід до 1 червня — є не тільки можливістю влаштувати свято для дніпропетровських діточок, а й шанс для команд студреспубліканців отримати додаткові бали. Тому, неабиякі завзяття і креатив проявили команди в цей день. Після такого яскравого святкування Дня захисту прав дитини, оргкомітет і команди з нетерпінням чекають на старт цьогорічної Дніпропетровської Студреспубліки!

5

10
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ольга Чичикало