Site icon Студреспубліка

Як скористатися моментом для інноваційного прориву?

Світ, і ми разом з ним, переживає глобальну суперкризу. Значить, будь-які сумніви у необхідності модернізації, інавацій та інновацій, «нової індустріалізації» — недоречні. А надзусилля республіканців стосовно інтелектуальних пошуків альтернативи деградаційному та соціально-дарвіністському курсу — надзвичайно актуальні. Про це дискутуватимемо 25 липня 2020р. у Києві під час ІІІ Громадянського лекторію на тему «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Послідовно, за участі провідних мислителів/ьок і практиків/ес України та зарубіжжя, на різних проєктах Республіканського руху, Студреспубліки досліджується проблематика модернізації України та світу. Як долучитися до експертів/ок й активних українців/ок, які вже втретє під час Громадянського лекторію дискутуватимуть про можливості інноваційного прориву та здійснення «нової індустріалізації» саме в нинішніх* складних і ризикованих умовах — далі. 

Глобальна суперкриза (одночасно — фінансово-економічна, екологічна, всіх відносин у світі) та пандемія, якою прикриваються панівні групи і класи для того, щоб приховати та перекинути на якісь «реалії», «обставини» й усе суспільство відповідальність за суперкризу та некомпетентність і корумпованість своїх дій під час неї, супроводжуються справжніми тектонічними змінами. Саме в таких неспокійних умовах можна було би нарешті зреалізувати і втілити бунтівну програму інноваційного прориву для України. Поки всі «великі» займаються своїми проблемами — ми можемо зробити ривок!

Сутність модернізації — у відновленні нормального життя, встановленні свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій, це непроста, але критична задача для України та світу. Час й об’єктивні, наукові закони природи і життя довели жалюгідність неоколоніальних концепцій «аграрної наддержави» та лібертаріанського радикального ринкового раю (направду, як ми всі з вами відчуваємо на собі — пекла). Проте, критики, криків про зраду категорично недостатньо! Необхідно випрацьовувати реалістичну альтернативу! Не плутати зі спекуляціями на «обставинах», «реаліях» — ми про дієвий шлях до прогресивного Майбутнього!

Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу і справедливості мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні справжні, важкі НАДЗУСИЛЛЯ, без самообмеження — нічого не вийде. Отже, конче потрібен політичний суб’єкт модернізації — не політтехнологічно-імітативний, а для якого це питання є екзистенційним. Люди, команди, готові до цього, мають володіти здатністю працювати з глобальною аджендою і творити вселюдську солідарність.

«Нова індустріалізація» — термін, який означає наступний етап розвитку соціально-економічних відносин людства і полягає у розвитку індустрій, які ґрунтуються на надсучасних технологіях, є дуже гнучкими, індивідуалізованими й, одночасно, глобалізованими, тісно зв’язані з безперервною освітою протягом усього життя, які можуть бути побудовані на адитивних принципах (3D, 4D, 5D), пов’язані зі сферою ІТ, віртуальністю, зав’язані на всі рівні космосу тощо.

Громадянські лекторії — важлива ініціатива Студреспубліки, яка збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян разом для діалогу про інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності.

До участі в ІІI Громадянському лекторії: «Інноваційний прорив і «нова індустріалізація» як складові модернізації України», що відбудеться 25 липня 2020р. у Києві, із 10:30 до 19:00 (початок реєстрації з 10:00) у приміщенні Українського союзу промисловців і підприємців (м. Київ, М «Хрещатик», вул. Хрещатик 34, 3-й поверх), запрошуємо прогресивних громадян/ок — економістів/ок, філософів/инь, соціологів/инь та інших інтелектуалів/ок, активістів/ок, підприємців/иць, робітників/ць, журналістів/ок, студентів/ок. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Наша спільна задача — відкинути глупство і стереотипи, які не дають всім нам на Землі, разом у співдружності всіх народів, країн й особистостей світу — зробити ривок, щоб БУДУВАТИ КРАЩИЙ СВІТ, де ми нарешті спробуємо не нищити один одного, не принижувати, не паразитувати, не бути байдужими — а допомагати, робити добро, мислити і творити, усвідомлено працювати заради один одного.  

* Громадянський лекторій відбудеться за дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів.

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Партнери: Український союз промисловців і підприємців, Газета прогресивних людей «Нова Республіка», видавництво «Саміт-книга», Журнал соціальної критики «Спільне».

Умови участі 

Про ІII Громадянський лекторій у Києві (2019; політика пам’яті)
Про І Громадянський лекторій у Києві (2019; міжнародні відносини) 
Про ІІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; свобода слова) 
Про ІV Громадянський лекторій у Полтаві (2019; громадянин, громада і держава)
 

Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; інновації та «нова індустріалізація») 
Про ІI Громадянський лекторій у Києві (2018; політика пам’яті) 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2018; свобода слова) 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2018; інновації та «нова індустріалізація») 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2017; політика пам’яті) 
Про ІІI Громадянський лекторій у Полтаві (2017; громадянин, громада і держава) 
Про I Громадянський лекторій у Києві (2017; свобода слова) 
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016; громадянин, громада і держава) 
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015; громадянин, громада і держава)