fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-10-2019 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Чому суб’єктна Україна — це критично важливо для людства?

Абсолютно очевидно, що в глобалізованому світі, де Україна займає принизливе місце напівпериферії, надзвичайно багато рішень про долю нашої держави приймається «великими акторами» без нас і всупереч нам. Щоб розібратися, 26 жовтня 2019р. у Києві вперше проходитиме І Громадянський лекторій на тему «Прогресивна адженда для людства — й українська суб’єктність». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Послідовно, за участі провідних мислителів/ьок і практиків/ес України та зарубіжжя, на різних проектах Студреспубліки досліджується проблематика модернізації України та світу. Як долучитися до експертів/ок й активних українців/ок, які під час Громадянського лекторію дискутуватимуть про те, як зробити Україну суб’єктною у глобальному людстві — далі.

Непростий період, який наразі переживає Україна, особливо потребує громадянського просвітництва — систематичних глибоких діалогів про універсальні громадянські цінності, достойне місце нашої країни в глобальному контексті тощо. Студреспубліка, як відомо, системно займається проблематикою прогресу і модернізації України, Європи і світу.

Справа не лише в тому, щоб пояснювати причини й закономірності, але й прискіпливо вдивлятися в майбутнє, конструюючи його.

Для того, щоб ми були господарями у власній країні і нас поважали за кордоном, щоб увійти до топ-20 найбільш розвинутих держав світу за рівнем життя громадян, а не пасти задніх і бути джерелом усе більш стидних скандалів — необхідно пропрацьовувати питання української суб’єктності.

Громадянські лекторії — важлива ініціатива Студреспубліки, яка збирає активістів/ок, експертів/ок, молодих лідерів/ок і просто небайдужих громадян/ок разом для діалогу про інноваційний розвиток України й особистісну самореалізацію в нових складних умовах, про розвиток людини й універсальні цінності. Формат події — інтенсивний лекторій у режимі презентації проблемних позицій у вигляді експертних доповідей із подальшим змістовним обговоренням.

Для участі у І Громадянському лекторії на тему «Прогресивна адженда для людства — й українська суб’єктність», який пройде 26 жовтня з 10:00 до 19:00 (початок реєстрації о 09:30) у Науковій бібліотеці ім. М.Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ, М «Університет», вул. Володимирська 58), запрошуються філософи/ні, політологи/ні, інші науков(и)ці, дипломат(к)и, журналіст(к)и, громадянські активіст(к)и, студент(к)и тощо. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Партнери: Наукова бібліотека ім. М.Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, видавництво «Саміт-книга», Газета прогресивних людей «Нова Республіка», Telegram-канал «Можливості».

Умови участі 

Про ІІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; свобода слова)
Про ІV Громадянський лекторій у Полтаві (2019; громадянин, громада і держава)
 

Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; інновації та «нова індустріалізація») 
Про ІI Громадянський лекторій у Києві (2018; політика пам’яті) 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2018; свобода слова) 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2018; інновації та «нова індустріалізація») 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2017; політика пам’яті) 
Про ІІI Громадянський лекторій у Полтаві (2017; громадянин, громада і держава) 
Про I Громадянський лекторій у Києві (2017; свобода слова) 
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016; громадянин, громада і держава) 
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015; громадянин, громада і держава) 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки