Масова, галаслива, змістовна і дуже інтенсивна – це все про Дніпропетровську Студреспубліку. Що вона подарувала учасникам/цям, чим дивувала та хто ж нестиме почесне звання Студмера і депутатів/ок Студмагістрату – читайте в підсумковому матеріалі.
Окрім традиційних суб-фестивалів, на кшталт конкурсу краси особистості «Перша Леді» (переможницею стала студентка Дніпровської державної медичної академії Анастасія Саніна), «Квест-фестивалю», «Глоубел флешмобу», за які команди також отримували бали, на території самої Студреспубліки було проведено 25 додаткових суб-фестів. Учасники/ці мали змогу вибороти бали для своїх команд у спортивних, інтелектуальних і творчих змаганнях.
Варто зазначити, що унікальність Студреспубліки Dnepr Style та її несхожість на інші полягає саме в різноманітті факультативів. Щодня політиками/есами обговорювались і висувались ідеї, впроваждення яких мало на меті покращення життя громадян Студреспубліки. Були ухвалені наступні закони:
- про посилення охорони території проведення СР;
- про пожежну безпеку на території СР;
- про поширення робочих місць для медичного персоналу з метою забезпечення охорони здоров’я громадян і гостей СР.
Цікавим та ефективним нововведенням цього року стала організація судових процесів. Верховний суддя Дніпропетровської Студреспубліки вирішував спірні питання, приймав позиви та розглядав скарги, спираючись виключно на Положення Студреспубліки та законодавство України. Тож, усі законопроекти політиків/ес мають юридичне підґрунтя та готові до впровадженння.
За результатами дебатів і виборів, новим Студентським мером-2018/2019 у Дніпрі було обрано студента Дніпровської державної медичної академії Костянтина Гальцева, автора законопроекту про охорону здоров’я на СР.
Місця в Студентському магістраті Дніпропетрвщини були розподілені наступним чином:
- Владислав Баранчук – Дніпровська державна медична академія;
- Богдан Войченко — Університет митної справи та фінансів;
- Олексій Кізін — Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»;
- Олександр Кінебас — Український державний хіміко-технологічний університет;
- Юлія Кононенко — Дніпропетровський державний аграрний-економічний університет;
- Роман Манін — Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна;
- Олександр Рашкевич — Дніпровська державна медична академія;
- Владислав Рудь — Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара;
- Микола Ткаченко — Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара;
- Христина Шерстюк — Національна металургійна академія України.
Поточні бали команд упродовж 3-х днів сумувались, але картина до останнього не була ясною, через що цьогорічний мульти-фестиваль вважається найнепередбачуванішим. Також уперше за весь час проведення Студреспубліки злагодженість команди оргкомітету та співпраця з командами забезпечили випередження таймінгу в середньому на 1,5 год.
За загальним заліком переможні місця розподілилися наступним чином: І місце — Дніпровська державна медична академія; ІІ місце — Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара; ІІІ місце — Український державний хіміко-технологічний університет.
Отже, спільною думкою учасників та організаторів було єдине: Студреспубліка Dnepr Style-2018 пройшла дуже вдало, всі сили, вміння, інтелект і креативність будуть продемонстровані вже 24-27 серпні на фіналі ювілейної ХХ Студреспубліки на березі моря.