Як yсе відбувалося минулого року: Нова індустріалізація повинна стартувати з освіти
What Can We Do for Humanity? (en)
Літо – для активних і амбітних!
Зима — для найкращих і розумних!
Стан, в якому перебуває Україна, ставить усе більш важкі виклики перед громадянами. І це робить ще більш зрозумілим глобальний контекст наших проблем. Не у вульгарному «геополітичному» сенсі, а в розумінні того, що, зокрема, боротьба з мілітаризмом, нерівністю, ксенофобією, визискуванням людини та природи, примітивізацією цілей – це спільний планетарний порядок денний. Тому з 2 по 5 березня 2018р. у Карпатах за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України відбудеться ювілейна «Х Зимова Студреспубліка» на тему «Україна і людство: що ми можемо зробити для Світу?» Реєструйтеся!
Кожен рік небайдужі громадяни — активісти, експерти, просто прогресивні люди різного віку та місця проживання — збираються на Буковині на «Зимову Студреспубліку». Це — унікальне коло однодумців, які готові працювати над альтернативою, над гідним місцем України серед топ-20 найрозвинутіших країн. Для цього треба не просто позбутися провінційних комплексів і деструктивних ідеологій, а тут і зараз формувати прогресивну адженду для глобального людства. Як потрапити на унікальне для України інтелектуальне свято – далі.
Візьміть участь у конкурсному відборі!
Вже очевидно, що спроба перекласти на когось, навіть на опонента всі проблеми, відсутність інноваційної стратегії розвитку, здорового відношення до громадянських чеснот і політики, адекватного сприйняття проблем не лише в нашому «кутку» світу, а глобально – призводить до деградації.
Коло відповідальних громадян – активістів, найпросунутіших експертів, усіх, кому не байдуже, що Україна стрімко падає у безодню – разом думатимуть над зміною глобального порядку денного на модернізаційний – більш справедливий, на той, який поверне всім велику надію на мир без загрози ядерного апокаліпсису та нової «цифрової», роботизованої несвободи, без гегемонії сильних держав, злочинних капіталів й ідеологій, без «зайвих» людей і неповаги до екології тощо.
Це справа – саме нас, українців. Бо нам дуже важко, а старі рецепти роблять лише гірше.
Умови участі: щоб стати учасником ЗиСР-X необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками «Зимової Студреспубліки».
Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко занурюватися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника без повернення оргвнеску.
Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки до 23 лютого.
Наприкінці події відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.
Станьте одним із учасників ювілейної ЗиСР-X, разом покажемо політиканам, державним неробам, що все в країні вирішують прогресивні громадяни, і що спільними інтелектуальними та творчими зусиллями ми здолаємо кризу в Україні та світі й виведемо Україну до топ-20 розвинутих країн світу!
По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода відпочити (поряд витяги, сауна, ковзанка, ліс тощо) та побачити визначні історичні місця: Хотинську фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.
* * *
Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
Оргпідтримка: Міністерство освіти і науки України.
Партнери: ПрАТ «Гравітон», компанія Impression, БІОКОН, JYSK, видавництво «Саміт-книга», консалтінгова компанія K&K Group, SendPulse, ресурсний центр «ГУРТ», журнал «Спільне».
Організаційні питання: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com
Із питань медіа та партнерства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com
Умови участі та деталі конкурсу
Про попередні «Зимові Студреспубліки»
Аватарки й Інструкція з установлення аватарок: