fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
31-01-2011 / всі теми /  Україна

В очікуванні імаджинаріуму-2011

Вже третій рік поспіль наприкінці лютого буде проходити “ІІІ Зимова Студреспубліка” у Карпатах. І ще ніхто з тих, хто взяв хоч раз у ній участь, не залишився байдужим. Цьогорічною темою було обрано “Команду майбутнього”. Тож, ми поцікавилися, які саме враження залишилися у минулорічних учасників.

Михаил Минаков, участник ЗиСР-ІІ, доктор философских наук, президент Фонда качественной политики:

"В наших палестинах, зима – время для игр, лето – для реальных действий.

Прошлогодняя бессонная игра оставила по себе послевкусие ненапрасного приятного труда в компании странных, страстных и творческих людей. Рассмотрение моделей сетевых и аналитических организаций с последующей их незамедлительной симулятивной апробацией создало атмосферу инновационной лаборатории. Весь последующий год уроки зимней игры я использовал для подготовки и реализации собственного проекта.

Надеюсь, имаджинариум игры-2011 будет не менее вдохновляющим. И призываю организаторов оставить в планах немного времени для сна!"

Ирина Писаренко, участница ЗиСР-I, финансовый консультант Полтавського отделения “ПриватБанка”:

“Зимняя Студреспублика” полна неожиданных открытий и массы впечатлений. Невозможно знать точно, что получишь на выходе.

Когда я была участницей “I Зимней Студреспублики”, во мне смешалась куча непонятных эмоций и первоначально я не понимала, куда я еду, до конца не знала, что получу взамен. Но когда нас у перрона ребята в форме без единого звука начали загружать в огромный военный вездеход, я поняла: дело не шуточное!

Формат игры — “подводная лодка” — меня заинтересовал с самого начала, но я и представить себе не могла, что полное погружение в тему и рассуждение о простых и в тоже время важнейших вещах откроют такой горизонт мышления!

В игре было все, и обещания, и разногласия, и ссоры, и ин-сайды, и прозрения, и бессонные ночи… но это было круто! Незабываемо и неповторимо! После окончания ОДИ, каждый увидел в себе силы и возможности идти вперед, но также одна — из основных аксиом которые я несу и по сей день осталась та, что: «Лучше не говорить о чем-то, а сделать это!». Вот так и мы, учасники ЗиСР-I, сначала сказали, а потом реализовали много интересных и полезных проектов на благо других и себя. Обрели много хороших знакомств, с которыми идем по жизни и несем одни идеи. Поверь, и у тебя все получится, а мы всегда тебе в этом поможем!”

Тарас Плахтій, учасник ЗиСР-ІІ, експерт із громадських структур мережевого типу:

“Взявши в минулому році вперше участь у “Зимовій Студреспубліці”, був вражений рівнем проведення, якісним складом учасників, їх запалом ентузіазмом, компетентністю. Отримав надзвичайну насолоду від участі у виробленні і принятті рішень в складі різних груп, а саме головне — мені вдалося вперше реалізувати фрагмент алгоритму роботи динамічної мережі в рамках вирішення поставлених організаторами питань однією з команд. Від наступної “Зимової Студреспубліки” очікую плідної роботи, та надіюсь, що вдасться структурувати її учасників у динамічну мережу для поєднання їх в єдину велику команду, здатну одночасно, злагоджено та синхронно вирішувати весь комплекс задач, поставлених організаторами.” 

Руслан Хасанов, учасник ЗиСР-І, ігротехнік ЗиСР-ІІ:

Досвід, який можна набувати роками, вдалося отримати за кілька днів… Так, усього кілька днів, а згадуєш, здається, ніби кілька місяців… Нові знайомі, нові друзі, нові ідеї, нові горизонти, впевненість у своїх силах, нездоланне бажання перевернути світ, ось, що залишилось після “І Зимової Студреспубліки” у мене.”

Як взяти участь у ЗиСР-ІІІ




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Жулай