fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-12-2010 / всі теми /  Україна

Українська молодь хоче більше бюджетних коштів на свої потреби

Молодіжні організації вимагають, аби в бюджеті на наступний рік було збільшене фінансування молодіжних проектів. Активісти впевнені, що без додаткових грошей у 2011 році українська молодь жебракуватиме. Про це мова у коментарі для Deutsche Welle від Лідера Студреспубліки Павла Вікнянського.

Верховна Рада планує у вівторок розглянути проект бюджету на 2011 рік та ухвали документ вже у першому читанні. Лідери молодіжних організацій України вирішили не зволікати зі своїми проблемами і перед розглядом документу планують зустрітися з депутатами з бюджетного комітету. Молодь нарікає, що на реалізацію молодіжної політики в державі передбачено лише 0,004% дохідної частини бюджету. Це стільки ж, як було минулого року, незважаючи на те, що дохідна частина бюджету зросла на 5%.

Студенти – невигідний електорат

Голова молодіжної організації «Студентська республіка» Павло Вікнянський сказав Deutsche Welle, що без належної фінансової підтримки молодь в Україні деградуватиме або поповнить лави українських трудових мігрантів у Європі. Вікнянський упевнений, що про молодь політики забули, адже молоді люди дедалі частіше ігнорують вибори, бо не є таким дисциплінованим електоратом, як, приміром, пенсіонери.

«Усі зобов’язання перед молоддю коштують десь сім мільярдів гривень. Це включаючи й молодіжне будівництво, й компенсацію молодим родинам. Тож, це далеко не фантастична сума. Але ніхто й не згадує, що зобов’язання ці треба виконувати», — наголошує голова молодіжної організації «Студентська республіка».

Протести будуть?

Натомість молодь прагне, аби депутати збільшили принаймні до 15 мільйонів гривень фінансування громадських молодіжних проектів. Поки що молодь хоче спробувати домовитися з політиками про підтримку своїх вимог. Якщо ж держбюджет на наступний рік депутати ухвалять без їхніх зауважень, молодіжні організації можуть вийти на акції протесту.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Лілія Гришко, Deutsche Welle