fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-04-2012 / всі теми /  м. Київ

Україна. Точка G

29 березня 2012р. в м. Київ, у книгарні «Читай-Город», відбулася презентація книжки єдиного публічного політтехнолога-жінки в Україні, експерта Студреспубліки Альони Сібірякової під дуже загадковою і цікавою назвою – «Україна. Точка G». 

Під час презентації були присутні багато друзів авторки, читачів та інтернет-учасників, оскільки паралельно відбувалася й онлайн-трансляція. Сібірякова розпочала презентацію своєї книги  з того, що навіть погода сьогодні, тобто 29 березня, змінювалася тричі, тобто стільки разів, скільки частин у її книзі. «Україна. Точка G» – книга, яка написана самими героями. В ній є 12 основних дійових осіб, 6 з яких названі своїми іменами, 6 – з етичних причин названі іншими іменами, оскільки це відомі політичні діячі в Україні. Частково книга написана про знайомих авторки і паралельно відомих людей у громадсько-політичному житті пострадянського простору. Крім того, ця книга за своїм викладом та описом деяких сцен частково нагадує «Майстра і Маргариту» Михайла Булгакова.

Але для нас важливим є те, що у творі А.Сібірякової є розповідь про Студреспубліку, про її активістів і діяльність (які самі моменти – будемо тримати інтригу, задля того, щоб Ви купували книгу та самі читали).

Багато зі згаданих дійових осіб, які перебували у Києві, завітали на презентацію та відзначилися активністю в задаванні запитань. Хочеться зауважити, що презентація була дуже цікавою і активною з боку учасників. Серед відвідувачів презентації, зокрема, можна було побачити національного Лідера Студреспубліки Павла Вікнянського, бізнесмена, політичного консультанта і учасника партнерської ради Студреспубліки Олександра Бланка, відомого політтехнолога Сергія Гайдая, підприємницю Олену Бояркіну, лідерів Студреспубліки Олександра Щербу та Віру Андріюк.

Сібірякову просто «засипали» запитаннями з залу та через онлайн-ефір. Одне з запитань було дуже, скажімо так, прямолінійним: «Де знаходиться точка збудження України?». На що авторка відповіла, що в книзі відповіді на це запитання немає, але точка G – це пупок. Оскільки це особлива точка, що з’єднує мати і дитину, є центром між цим світом і потойбічним.  Також лунали запитання про майбутню діяльність Сібірякової. На що вона відповіла, що політтехнологія, як така, в Україні померла, і вона вважає, що всім, хто займався цією діяльністю, потрібно перекваліфіковуватися, чим займеться і вона у найближчий час, а ця книга – це прощання з минулою діяльністю…

На завершення були розіграні білі та рожеві футболки, на яких написані афористичні цитати з книги: «Любов – це ресурс», «Діти – це логічно», «Щастя у фінансових показниках» та ін. Переможцями стали учасники вікторини в соцмережах і люди, які відповідали на запитання безпосередньо під час презентації в залі. Потім авторка провела автограф-сесію для всіх її прихильників.

До речі, це вже друга книга А.Сібірякової. Першу під назвою «Траєкторія події» видано в 2006 р. Зараз обидві публікації можна купити у магазинах по всій Україні – Книжковий Супермаркет і Читай Город, а також в інтернет-магазинах petrovka.ua та yakaboo.ua.

Альона Сібірякова побажала всім задоволення від прочитання її книги та пообіцяла, що буде продовження в такому ж детективному стилі. Також подякувала всім її прихильникам за активність та цікавість до її творчості.

Отож, і я бажаю знайти Вам не лише власну точку G, але й точку збудження країни, зробити власний, сподіваюся, позитивний висновок з творіння А.Сібірякової. Думаю, новий і достовірний погляд на життя та діяльність політично-громадських активістів України змусить всіх задуматися над українським сьогоденням.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк