fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-09-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Студреспубліканці жили під прицілом «Мафії»

З 24 по 27 серпня 2013р. у БВ «Прибережний» (АР Крим, неподалік Євпаторії, затока Донузлав, с. Медведеве) проходив фінал XV ювілейної Студреспубліки-2013, в рамках якого відбувався суб-фестиваль «Студентська мафія». Цього року в турнірі взяло участь понад 80 найкращих «мафіозо» зі всієї України.

 

Чемпіонат пройшов у 3 етапи. Першийпроходив 24 серпня. Учасники грали та набирали бали для того, щоб пройти у півфінал. За перемогу в грі «мирні жителі» отримували по 2 бали, а «шериф» — 3. Якщо перемогу здобувала «мафія», то кожен «мафіозі» отримував по 3 бали.

 

У півфіналі змагалися 40 учасників, які грали за 4 столами. У ніч із 25 на 26 серпня пройшов фінал «Мафії». Переможцем гри стала Катерина Батрак із міста Чернігів. Вона виграла в усіх іграх фіналу та стала кращим гравцем однієї з них. Переможниця отримала у подарунок планшет компанії Impression. Максим Караулов із Миколаєва став кращим ведучим турніру.

 

Хочу висловити величезну подяку всім, хто допомагав мені у підготовці та під час проходження самого суб-фесту. Незважаючи на втому та бажання спати, турнір пройшов на дуже високому рівні, «мирні жителі» залишилися задоволеними, а «мафія» вже готова помститися під час Студреспубліки-2014.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Станіслав Мокшин