fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-06-2010 / всі теми /  Полтава

Республіка Пуетос

Минулими вихідними студенти Полтавського університету економіки і торгівлі масово емігрували до республіки Пуетос. Втім, на початку гри з’ясувалося, що це зовсім не республіка, а справжня імперія. Олексій Цебінога проголосив себе імператором Пекініто, а Інну Пахомову – імператрицею Бакбік. Вони присягли на вірність на скальпі Юри Драммера, а священик Олександр Кучер привселюдно їх оголосив імператорською родиною Пуетоса.

Перший день видався важким. Накази виходили один за одним і жителів це дуже дратувало. Якби на півтори години тренінгів, бунт на кораблі почався би набагато раніше. Точкою кипіння став наказ про те, що усі руді жінки визнаються відьмами і підлягають інквізиції. Одну з рудих дівчат привселюдно облили відром води. Народу це геть не сподобалося і вони влаштували заколот проти імператора. Ба більше, вони його викрали. Перемовини йшли довго, але в результаті наказ про рудих все ж було відмінено.

Другий день змінив кардинально все – монархію відмінили, призначивши тоталітарний режим. Ранок почався із зарядки у червоних краватках. А вдень було проголошено наказ про обов’язкове використання у своїй мові слова «кукурудза». Перед вечерею представниця опозиції влаштувала мітинг проти влади та особисто генерального секретаря КПСР. Втім, жаданого результату пікет не приніс. За антисовєтські настрої Альону Сабадаш публічно розстріляли з водного пістолету. Цікаво, що в гру включилися навіть викладачі. Вночі владу захопила Наталія Михайлівна Тягунова, яка «влаштувала масові репресії». Така політика зовсім не сподобалася жителям Пуетоса. Тому вранці вони оголосили акцію протесту і скинули Наталію Михайлівну з поста генсека. Було проголошено демократію. Тут почалася жорстока боротьба за владу, у який взяли участь партії “Sabomafia”, “Drummer” та «БРВХ». Остання перемогла.

Варто зазначити, що окрім політичної гри проходило безліч заходів. Зокрема, турнір з міні-футболу, тенісу, водне поло, квест, мафія, дебати, конкурс краси «Студентської республіки» та вечір чорного гумору.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Аліна Єфіменко