Ось і закінчився вже другий осінній квест-турнір від організацій «Chernigiv Quest» та НДЛМ!
Три осінні місяці тривав квест-турнір. Проведено 3 гри: 1 гра присвячена до Дня міста, 2 гра — велоквест, 3 гра — нічний квест «Неистовый мир». У турнірі було зареєстровано 23 команди, які змагалися з фізичною втомою, сном, логічними загадками, фашистами та мерцями за право називатися кращими.
Відбувавався він у три етапи, і викликав широкий резонанс серед населення ― адже напротязі усіх ігор турніру було зареєстровано 23 команди учасників!
Перша гра, присвячена дню нашого міста, котра пройшла у форматі рольового квесту, пропонувала учасникам переміститися у часи Другої світової війни та уявити себе у ролі розвідників-диверсантів. Їм необхідно було визволити радянського професора з німецького полону, тим самим рятуючи свою Вітчизну.
Подолавши купу перешкод у вигляді німецьких шпіонів, загадкових таблиць, які необхідно було розшифрувати, та перейшовши болота, відчувши себе справжніми партизанами, команди таки досягли своєї цілі і виконали рятувальну місію.
Друга гра – велоквест, орієнтована здебільшого на людей з гарною фізичною підготовкою, адже, за словами учасників, неофіційним гаслом квесту став олімпійський девіз «Быстрее, выше, сильнее».
Фінальною частиною другого осіннього квест – турніру став нічний квест з інтригуючою назвою «Неистовый мир».
«Родзинкою» даного квесту стало те, що він не мав аналогів серед подібних заходів у місті, адже організатори – «Chernigiv Quest» вирішили здивувати гравців, скомбінувавши елементи штурмового, рольового та лінійного квестів!
І їм це вдалося!
А відбувалося це наступним чином…
Квест стартував о 23.00 на Красній площі.
Капітанам команд повідали історію хлопчика Дмитрика, котрий дуже любив гратися, блукати у пошуках ігрових майданчиків, повторюючи різні віршики, котрі одного разу виявилися магічним закляттям, яке відкриває двері до паралельного світу…
Звісно ж, команди не розгубилися, і побігли шукати сліди зниклої дитини, яких виявилося достатньо – обгортки від цукерок «Ромашка», уривки карт із зображенням старих будівель, листи, майстерно сховані на каруселях…
Та пошуки хлопчика завели на «невідані стежки». Досліджуючи які, гравці услід за ним потрапили у паралельну реальність, так званий «Неистовый мир», сповнений загадок, таємниць. А також різних страхіть у вигляді живих мерців, котрі тягнули руки до гравців у найнеочікуваніші моменти, лякаючи так, що зойки лунали далеко поза територією самої гри!
Не забуваючи про мету пошуків, учасники гри зіхтовшнулися з другою сюжетною лінією: історією батька та сина, хранителів артефакту, котрий керував кордонами входу у цей світ, ознайомилися зі щоденником хранителя, та дізналися, яким чином треба діяти, аби врятуватися, і повернутися у реальність.
Знайшовши годинник, котрий і був тим самим магічним артефактом, команди віднайшли алтар, з якого він був вкрадений, і повернувши деталь механізму на місце, змогли відновити баланс та зруйнувати світ жахів.
Одна сумна деталь – хлопчика так і не знайшли. Мабуть, він заплатив занадто дорого за свою цікавість…
За сумою балів протягом усіх трьох ігор перемогу отримала команда «Semargl», отримавши призовий фонд турніру – 500 гривень.
Команди «Тимур та його Фламінго» та команда «Reiter», котрі посіли, відповідно, друге та третє місця, були нагороджені грамотами від організаторів.
Особливістю турніру стало також і визначення команди — «відкриття сезону», якою стала команда «Диверсанти», отримавши право на безкоштовну участь в одній з ігор весняної серії.
Звісно ж, можно до безкінечності обговорювати усі плюси та мінуси квестів, та необхідно зазначити, що такі події, крім можливості перевірити власну фізичну силу та логіку, дають змогу обрати для себе якісне, цікаве та змістовне дозвілля, а це, погодьтеся, набагато краще, аніж сидіти вдома або пити пиво на лавочці.