fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-01-2015 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Не можна розслаблятися — мафія полює завжди

Вже всі українці перебувають у циклі новорічно-різдвяних святкувань. Але нам би хотілося, щоби в ці холодні дні, ми пригадали теплі та цікаві миті, які з нами відбулися на фіналі Студреспубліки-2014. Одним із очікуваних і найбільш популярних суб-фестивалів там є «Мафія». Нагадаємо, що саме Студреспубліка стала свого часу найбільш активним провайдером «Мафії» у вітчизняному молодіжному середовищі.

«Мафія» — командна психологічна-рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Гра придумана навесні 1986р. студентом факультету психології Московського державного університету Дмитром Давидовим і входить до 50 найбільш популярних ігор світу. Свого часу Студреспубліка стала найбільш активним провайдером «Мафії» у вітчизняному молодіжному середовищі, почала проводити перші всеукраїнські турніри. І, звичайно, де ж іще, як не на фіналі Студреспубліки може зустрітися за одним столом молодь із усіх куточків України.

Цьогорічна «Мафія» зібрала більше 50 учасників із 14 регіонів України. Всі вони мали різний рівень гри, досвід і підготовку та це не завадило, щоб гра була високої якості, де відбулася запекла боротьба за столом.

Десятка кращих за результатами відбіркових ігор і півфіналів зібралася і вирішила долю цьогорічного кубку. 5 ігор, кожна тривалістю близько години, шквал емоцій і буря пристрастей — ось, що могли спостерігати десятки глядачів, що прийшли підтримати своїх друзів або ж просто насолодитись грою.

В запеклій боротьбі та з перевагою всього лише в 1 бал від найближчого переслідувача перемогу здобув Віктор Ятлук із м. Чернівці, який продемонстрував не лише високий рівень гри, а й відмінну фізичну та психологічну стійкість протягом всього турніру. 2-е і 3-е місця поділили, відповідно, незмінні королі «Студентської мафії» Вінничини Віталій Паламарчук та Антон Косарєв. Із чим ми їх і вітаємо!

Всі учасники отримали свої нагороди, а переможець турніру відправиться на відкритий чемпіонат світу з «Мафії» Mafia World Championship-2015, що відбудеться в лютому 2015р.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ярослав Павловський