fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Країна мрій очима молоді Кіровограда

Країна моєї мрії це власний добробут чи спільне майно та праця, реальна демократія чи сильний лідер? На ці та інші питання намагалася відповісти молодь Кіровограда з 9 по 11 серпня. Озброївшись анкетами, авторучками та відеокамерами ініціативна молодь міста спільно з депутатами Студентського магістрата на чолі зі Студентським мером Віталієм Слюсаренком проводила опитування серед більш як двохсот жителів міста у віці до 35 років [+ відео]. 

Респонденти у віці до 18 років на 5% вважають, що у аспекті відношення до власності у країні мрії важливий передусім власний добробут, в той час як рівність добробуту в кожного з громадян турбує 24,5 %, спільне майно та праця відповідно має 2,5%.

Що стосується відносин з державою, то країна мрії на думку 9,5% неповнолітніх це свобода й відповідальність кожної особистості та мінімальна підтримка держави,3 % вважають, що підтримка держави, великі податки і найбільше ( 20,5%) – спільна справа громади.

В аспекті політичного режиму думки розділилися таким чином: 11 % — реальна демократія, 19,5 % — сильний лідер, 5 % — влада місцевих громад.

На питання «Як ти створюєш країну своєї мрії?» 7% юних респондентів вказали  власною професійною працею, 11% громадською та/або політичною активністю, 6,5% — вважають, що вона вже створена і туди потрібно імігрувати, байдуже ставляться до питань створення власної країни мрій — 4% і 7,5% — прихильники думки, що країни мрії не існує і це все продукт дитячих вигадок та однойменних балачок.

Від 18 до 23 років думки опитуваних розділилися таким чином:

13,5 % відповіли, що в аспекті відношення до власності у країні мрії передує власний побут, 23,5% вказали на рівність добробуту у кожного з громадян, і лише 2,5% стверджують, що спільне майно та праця.

У аспекті відношень з державою 18% середньої вікової групи вбачають передусім свободу та відповідальність кожної особистості та мінімальну підтримку держави, 5% підтримку держави та великі податки, 27% — спільну справу громади.

Що стосується аспекту політичного режиму 20 % вважають реальну демократію найпершою, 21% бачать важливим сильного лідера і 10,5% — владу місцевих громад.

Останнє питання «Як ти створюєш країну своєї мрії?» викликало наступну реакцію – 16,5% вказали, що власною професійною працею, 14% — громадською та /або політичною активністю, 4 % — планують імігрувати до вже створеної країни мрій, 10,5 % — байдужі до питань державотворення, і 8% — песимістичні і вважають країну мрій дитячими вигадками.

Найстарша вікова група опитуваних 23-35 років наступним чином відповіла на питання анкети:

Аспект відношення до власності у країні мрій данної групи  на 3 % — це передусім власний добробут, на 10,5% рівність добробуту в кожного з громадян і на 1,5% спільне майно та праця.

Відношення з державою на думку 7% молоді це перш за все свобода й відповідальність кожної особистості та мінімальна підтримка держави, в той час лише 1,5 % вважають підтримку держави і великі податки основним, а 9,5 % — головним спільну справу громади.

Сторона політичного режиму в країні мрій це реальна демократія у 5 %, стільки ж отримали варіанти «Сильний лідер» та «Влада місцевих громад».

Зусилля на створення країни мрій «наймудріша» група витрачає в наступному співвідношенні – 8% власною професійною діяльністю, 1,5% громадською та/або політичною активністю, 1,5 % — вважають, що вона вже створена і планують туди іммігрувати, найвражаюче, але жоден з опитуваних не залишився  байдужим і 5 % сказали, що країна їхніх мрій це всього лише дитячі балачки та вигадки.

Саме такою є думка молоді міста Кіровограда, сподіваємось, що після участі студентів у Міжнародній програмі «Студентська республіка» громадська активність серед студентства регіону зросте і країна власної мрії стане справою життя кожного.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віталій Слюсаренко